TenKurNamai dovanos namams

Galvojau galvojau kaip čia papasakoti apie mano sugalvotą TenKurNamai parduotuvę ir nusprendžiau, kad geriausia tai padaryti – tiesiai šviesiai.

Man visada buvo labai įdomus procesas, kaip nuo minties iki jos išpildymo nueinamas kelias, koki iššūkiai pasitaiko ir kaip juos reikia įveikti. Rašydama TenKurNamai ir prisidėdama prie VAI VAI Magazine kūrimo susidūriau su iššūkiu – LT labai mažai dalykų kuriama namams. Pataisyk mane jei klystu, bet puikiai prisimenu laiką, kai ruošėme pastąrąjį VAI VAI Magazine numerį, kurio tema – Namai. Norėjome pakalbinti kūrėjus, kuriančius daiktus namams. Ne kažką vau didelio kaip baldai, bet smukmenas, kurios būtų naudingos dovanos einant į įkurtuves, kai norisi savo namus atnaujinti greitai ir turėti juose netikėta detalę, kuri ne tik puoštų, bet ir būtų naudinga. Ir mums buvo labai sunku rasti tokių kūrėjų.

Kaip sakoma, ko jei trūksta – imi ir sukuri pats. Taip aš ir padariau :)
Pirmiausia atsirado Žmonės Durims. Baltos ir juodos figūros, skirtos tų, ypatingų, durų apsaugai. Mano namams skirta Žmonių pora laukia naujų durų, nes net nufotografuoti negalėjau ant durų – namuose normalių durų nėra :)

Zmones-durimsj zmoes-durimsb

Taip pat taksai, kuriuos galima ir ant sienos pakabinti. Šiti tai mano Bruknės įkvėpti.

taksas1

Gyvūnų, esančių namuose įkvėpti yra ir plakatai. Apie tokius plakatus, kuriuos galima kabinti ir vaikų kambaryje ir bet kur kitus, kur sugalvoji namuose, aš svajojau labai seniai. Va ir yra :) Bruknė ir Pikis yra jų įkvėpėjai.

plakatas-taksas du-miau

 

Ir specialiai Kalėdoms ir kalėdų eglėms – Mamos Burbulai! Kartu su mano mama sukurti, mano mamos rankų darbo burbulai išmarginti tradiciniais raštais, lengvi ir labai ypatingi. Kol Burbulai laukia jiems skirtos Kalėdinės fotosesijos – čia tėčio daryta nuotrauką, kai Burbulų buvo tik pati pradžia. Dabar jų gerokai daugiau!

mamos-burbulai

Improvizuota TenKurNamai parduotuvė yra FB. Ten ji taip ir vadinasi TKN Kalėdinių dovanų parduotuvė. Tiesiog rašyk man žinutę ir viską aptarsim, kainos taip pat surašytos FB albume.

Dar geresnė žinia – visus šiuos daiktus galėsi apžiūrėti Kalėdinėje KOKONO mugėje, jau Gruodžio 6 dieną. Didelis smagus ir vėl prisidėti prie šios mugės organizavimo, dar didesnis bus gerumas dalyvauti ten ir susitikti su Tavimi :) Susitiksim?

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s