Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (9)

2017/01/16

Pastebėjau, kad pirmadienių įrašai labai priklauso nuo to, kokia buvo praėjusi savaitė. Taigi.

Žiemos virusai apsilankė ir mane. Atsikėliau penktadienį ryte kaltindama mėnulio pilnatį dėl neišsimiegojimo, o po pietų jau “džiaugiausi” 38,5 temperatūra. Labai smagu, kad tai buvo tik kažkoks vienos paros virusas, nes šeštadienį praleidusi namuose, vakar jau džiaugiausi žiema.

Jau įpusėjo sausis. Atrodo dar vakar puošiau Kalėdų eglę, o dabar švenčių liko tik prisiminimai. Rašiau Instagram vakar, kad kelis metus iš eilės sakydavau “Sulaukėm Kalėdų, dabar laukiam pavasario”. Dabar vis dažniau pagalvoju, kad daug smagiau yra mėgautis kiekviena žiemos diena, džiaugtis sniegu, o pavasaris ir taip ateis.

Mėgautis kiekviena diena šiais metais gali padėti Datflamie metų kalendorius, kurio šūkis Less upsetti, more spaghetti. Kalendorius pilnas (tikra šio žodžio prasme) neįtikėtinų idėjų kiekvienai dienai. Progai pasitaikius ketinu Ugnės, kuri r yra šio kalendoriaus kūrėja paklausti, kiek ilgai truko visų idėjų galvojimas :) Nors sausis įpusėjo, tikrai dar spėsi atsisiųsti ir naudotis kalendoriumi.

Daugiau nei virtuvė autorė Viktorija man sakė, kad stebėdama mane sudėliojo savo metų kalendorių. Jos kalendorius – “visko po truputį”. Gyvenimo tempui lėtinti, daryti vieną dalyką vienu metu, nebarstyti savęs visiems ir viskam iš eilės.  Atsirinkti kas svarbu dabar. Jei naudosiesi juo, papasakok, pažymėdama #12dalyku

Ar sausiui įpusėjus sekasi laikytis naujametinių pažadų? Gal vienas iš jų buvo – valgyti sveikiau? Nomnom.lt įkūrėja Toma išleido elektroninę knygelę, kurioje 30 skaniausių ir sveikiausių trintų kokteilių receptų. Nuotraukų grožis ir receptų paprastumas įkvepia eiti ir gaminti. Dabar.

Mano sausis kol kas – su vaikais ir aplink juos. Labai norėčiau daugiau laiko savo darbams ir metų planams vykdyti. Jau tuoj.

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!