Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (45)

2018/09/17

Man vis dar sunku po vasaros atostogų ir ritmo nebuvimo įsivažiuoti į darbus. O jei dirbate namuose ir turite mažų vaikų (kaip aš), tai žinote, kad su jais gali visko planuoti, bet niekas neįvyks. Taip atsitiko ir mums.

Mažosios kojos traumą, pakeitė sloga iki kelių ir darželis nusikėlė dar kuriam laikui. Kaip jaučiuosi dėl to – tiesą sakant užknisa, nes mano planai ir darbai stovi. Ne todėl, kad jų nėra, o todėl, kad mažoji asistentė nori man vis kažką padėti, paklausti arba sako noniu mano lialialia ir tada namuose koncertas :)

Bet tokie trukdžiai yra laikina ir viskas augant vaikams keičiasi. Kuo vaikai didesni, tuo lengviau su jais susitarti ir galų gale ateina tas laikas, kai jie nieko nenori kartu daryti ir tam, kad šeimyniškai praleistum laiko, turi įvesti namuose taisyklę – vieną savaitgalio dieną kažką kartu veikia visa šeima. 

Išties esu pradėjusi mažiausiai 3 tekstus, kurie turėtų greitu laiku pasirodyti tinklaraštyje. Laukia grįžimas į atostogas ir pasakojimas apie mūsų kelionę kemperiu, taip pat noriu pasidalinti mūsų šeimos atsakingo vartojimo patirtimi. Jau šią savaitę mes turėsime naujus virtuvės baldus ir apie patirtį juos renkantis ir perkant taip pat papasakosiu. 

O dar – mes perdažėm svetainės sienas rožine spalva! Žinojau, kad bus gražu, bet kad taip gražu, tai nesitikėjau :) Apie tai taip pat papasakosiu.

Koks Tavo rugsėjis?

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!