Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (43) Vasara lėtai

2018/06/18

Gyvenimas vasarą įgauna visiškai kitokį ritmą – miestas ištuštėja, vaikai lieka namuose, uogas valgome pilnomis saujomis ir kartais norisi, kad laikas sustotų. Sustotų būtent tada, kai guli po obelimi ir gaudai debesis, o šalia, baseino bangose turškiasi vaikai. Sustotų tada, kai mažoji pati skina žemuoges nuo krūmo, dedasi mažais pirštukais į burnytę ir sako niam. Sustotų tada kai auksinę vakaro valandą čiurliai maitina paukščius pastogėje, o paskutiniai saulės spinduliai apšviečia močiutės užauginto rožių krūmo žiedus. Tokios yra mano vasaros akimirkos. 

Kasmet vasarą sulėtėja ir TenKurNamai darbai – tekstų mažiau, nes vasarą skiriu baterijoms pakrauti, idėjoms generuoti, atsinaujinti ir įsikvėpti. Šį birželį pradėjau prie jūros ir buvo labai keista, kad nereikia rašyti, fotografuoti, o tik būti ir mėgautis momentu. Po intensyvaus ir darbingo pavasario, kurio metu atsiradusiais tekstais ir projektais labai džiaugiuosi, birželio atokvėpis buvo netikėtas, bet labai reikalingas.

Kaip visada vasarą, tekstų čia bus mažiau. Šią vasarą atnaujiname TenKurNamai dizainą. Labai noriu, kad čia atėjusi rastum ne tik naujausius tekstus, bet ir tai, kas aktualu ir ką verta perskaityti. Šis įrašas, kurį rašau dabar – yra jau 372-as, per penkis tinklaraščio gyvavimo metus – prirašyta labai daug. Noriu, kad tai būtų pasiekiama, naudojama ir reikalinga, o ne liktų tinklaraščio archyvuose.

Praėjusią savaitę pabaigiau Klaipėdoje. Vis dar nedrąsu, bet labai džiugu dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, kuriems įdomios mano idėjos ir turbūt įdomi aš. Klaipėda mane TAIP nustebino, tikrai nesitikėjau, kad į susitikimą ateis tiek žmonių, kad net kėdžių pritrūko! Iš kiekvieno susitikimo ir jų pokalbių išsinešu mintis, apie ką reikia parašyti, kas bus aktualu ir įdomu. Susitikimas Klaipėdoje mane taip pat paliko pilna galva idėjų. Taip pat atsirado supratimas, kokios informacijos tikrai trūksta. Tą trūkumą ir ketinu užpildyti.

Rugpjūtį – penktasis TKN gimtadienis. Dar negalvojau, ar reikia šventės šia gražia proga. Bet man tai tikrai bus šventė. Nes kai atsisuku atgal į tą kelią, kurį nuėjau per 5 metus – oho kiek daug padaryta!

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!