Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (40) Kada planai tampa darbais?

2018/04/09

Praėjusi savaitė buvo apie namus, vaikų atostogas, pokalbius, pavasarį, planus ir svajones. Šiandien – atostogos pasibaigė, visi vaikai iškeliavo į mokyklą ir darželį. Man tos kelios valandos, kol reikės važiuoti ir pasiimti mažąją yra puiki proga sėsti ir parašyti jubiliejinį – keturiasdešimtą TenKurPirmadienis įrašą.

Rašau šiuos pirmadienienio įrašus norėdama pasidalinti su Tavimi tuo, kas mano galvoje ir gyvenime dedasi :) juk būna, kad galva pilna minčių ir kai neturi kur jų padėti, tai nešiojiesi nešiojiesi… o kai pasidalini su kažkuo, žiūrėk ir pačiai palengvėja, o skaitantis suranda sau naudos. Man taip būna kai skaitau interviu su žmonėmis įvairiuose žurnaluose. Taip apsidžiaugiu, kai randu minčių, panašių į savo. Tada pasijuntu ne tokia vieniša, taip galvojanti, o taip pat ir pasitvirtinu, kad mano mintys yra į temą ir visai aš ten, savo galvoje nenusišneku nenusigalvoju.

Kad jau buvo daug kalbų apie planus, tikslus ir svajones ar šiaip gyvenimą praėjusią savaitę, noriu pasidalinti su Tavimi šiandien mintimis, kurios man kilo.

Prieš beveik 5 metus sukūriau TKN kaip vietą, kurioje galėčiau dalintis savo žiniomis apie namų interjerą. Labai norėjau sukurti tokį tinklaraštį, kokius pati skaičiau – įdomų, originalų, naudingą ir skaitomą. Dabar, po 5 metų labai džiaugiuosi rezultatu, kuris prasidėjo nuo svajonės. Tiesą sakant, net jokio, labai aiškaus plano, kaip čia viskas bus, nebuvo.

Į priekį mane vedė įsitikinimas, kad šis tinklaraštis yra mano darbas. Fake it till you make it buvo tas kelias, kurį pasirinkau ir kuris man pasiteisino. Be to, kad turėjau miglotą planą paversti tenkurnamai.lt tinklaraščiu, kokį pati mielai skaityčiau, turėjau įtikinti, pirmiausia save, kad tai ką darau, darau teisingai. Reikėjo neleisti sau abejoti pasirinktu keliu, nes tas mažas balselis galvoje, jei tik jam leidi, labai greitai tampa visą gyvenimą valdančiu kelrodžiu, kuris veda niekur kitur tik į savigraužą.

Planuoti, svajoti, sudarinėti svajonių darbų sąrašus – lengva. Sunku yra imti ir pradėti. Bet patirtis sako, kad pradėjus, veiksmas vyksta ir be Tavo pastangų. Tik darydamas gali sužinoti ką darai teisingai, kur reikia pasistengti, o ko geriau atsisakyti. Tik tada kai esi veikloje, o ne planuose, kažkas ištikrųjų vyksta. Apie tai, kaip uždirbti milijoną, paversti pomėgį atlygį nešančia veikla, tapti sėkmingu ir galingu prirašyta daugybė knygų. Visos jos apie tą patį – tik dirbant ir nuosekliai siekiant užsibrėžtų tikslų planai tampa darbais, o darbai – rezultatais. Ir tik tada tampi tokia, apie kokią save svajojai.

Pirmadienis visada gera diena pradėti. Arba antradienis. Bet kuri diena gali būti TA, jei pati tai pasirinksi :)


Visos TenKurNamai naujienos ir dar daugiau Facebook’e, smagūs pokalbiai vyksta Facebook grupėje, ten rašyti ir diskutuoti rūpimomis temomis gali visi TenKurNamai skaitytojai. O mano gyvenimo ir kasdienybės akimirkos visada yra Instagram ;)

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!