Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (4)

2016/11/14

Labas ir vėl pirmadienį! Kokia savaitė buvo! Vakar jau tikrai laukiau, kol baigsis sekmadienis ir galėsiu eiti anksti miegoti. Beveik kasdien pabundu 5 ryto, tiesiog taip, be žadintuvo. Todėl taip anksti prasidėjusi, dieną, kartais rodosi, tęsiasi begalybę. Ir dažniausiai tai yra labai gerai, spėju daug, o darbai, kuriuos vis surašau ant lapelio, tik išbraukiami, išbraukiami. Tiesa, šiandien pabudau tik skambant žadintuvui. Buvau laiminga, pamiegojusi iki 6:40. Taip gerai prasidėjo ši savaitė.

Kaip ir sakiau – praėjusi savaitė buvo wow! Įvykis vijo įvykį Ir labai džiaugiuosi dėl to, nes tikrai turiu labai daug ko papasakoti.

Pradėkime nuo to, kad dar gali spėti sudalyvauti TenKurNamai ir Odi Odi projekte. Laiškų laukiame iki ryt ;)

Aš laidoje Versli mama

Praėjusią savaitę dalyvavau Žinių radijo laidoje Versi mama. Su Skaidre Vainikauskaite kalbėjome apie tinklaraščius, tai, kaip man sekasi derinti tinklaraščio rašymą ir trijų vaikų auginimą ir daug kitų įdomių dalykų. Jei dar neklausei laidos įrašas čia. Esu dėkinga už kiekvieną teigiamą atsiliepimą, pagyras man ir rekomendacijas pačiai vesti radijo laidas (sakė, labai gražus balsas). Pagyvensim, pamatysim ;)

Knyga Mamystė

Antra didelė žinia – jau išleista knyga Mamystė, kurios autorė, Aušra, taip pat rašo tokio pavadinimo tinklaraštį. Didžiausias smagumas, kad tarp visų mamų knygoje esu ir aš, ir mano vaikai, ir net Marija pilve. Aš esu labai dėkinga Aušrai ir fotografei Laurai, kurios mūsų šeimai suteikė galimybę įsiamžinti šiame projekte. Turime atsiminimą visam gyvenimui. O vyrui sakiau – galėsiu atsiversti po 20 metų knygą ir pažiūrėti, ar tai, ką sakiau apie vaikų auginimą išsipildė, ar nusivažiavau truputį į lankas :) Anksti ryte atsikėlus, aš vakar perskaičiau visą knygą. Tiek daug panašumų su kitomis mamomis radau! Taip pat ir pasiginčyti su kitomis norėjau :)

Dar į ką labai atkreipiau dėmesį – į namus, kuriuose fotografuotos mamos ir jų istorijos. Kaip gražiai ir savitai mes gyvename. Kiek daug netikėtų detalių ir kiek mažai tarnavimo daiktams. Esu sužavėta ir turiu labai daug peno mintims. O čia knygos viršelis ir mūsų šeimos portretas knygoje. Dar be Marijos. Portreto autorė – Datflamie Ugnė.
mamyste knyga

Ir dar vienas dalykas. Ta nuotrauka viršuje – Neringos Rekašiūtės, fotografuota If Draudimas projektui. If Draudimo FB puslapyje gali paskaityti apie mūsų šeimą daugiau.

Ką ši savaitė atneš dar nežinia. Štai šiandien įsitikinau, kad mažas vaikas namie tikrai sukoncentruoja dėmesį į darbą. Nuo ryto, Marijai žaidžiant, o vėliau ir miegant rytinį miegelį jau tiek padariau! O dar nėra 11 valandos!

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!