Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (31)

2017/11/13

Ar bus pirmadienio įrašas? Gavau klausimą per knygos pristatymą ir supratau, kad pirmadienių praleisti negalima :) Tai gi griebiu tą pirmadienį už ragų ir dėlioju kas įvyko, vyksta ir vyks :)

Pristatymas

Pats svarbiausias įvykis praėjusią savaitę. Labai ačiū visiems, kas atėjo, aplankė, dovanojo man gėles, valgė tortą ir džiaugėsi kartu su manimi mano knyga. Daug nuotraukų ir detalesnį aprašymą pažadu ryt. Šiandien galiu pasakyti tik tiek, kad man prireikė viso savaitgalio atsigauti po tos džiaugsmo bangos, kuri užplūdo mane ketvirtadienio vakarą. Dabar tikrai žinau koks jausmas, kai išsipildo svajonė – jis žodžiais neapsakomas, bet labai geras. (už nuotraukas žemiau ačiū Simonai)

Knyga

Ji jau gyvena savo gyvenimą, o aš pradėjau atsiliepimų apie knygą kolekciją :) Apie knygą jau du kartu pasakojau radijo eteryje. Ir daviau vieną interviu. Viską sudėjau žemiau:

Reikalų eilėje – pristatymas Kaune ir prieššventiniai susitikimai. Taip pat reikia išsiaiškinti, kaip prieš šventes dirbs paštas. Nes susiduriu su jo įdomybėmis – į Prancūziją knyga keliavo tiek pat kiek į Jurbarką.

Visas knygas, užsakytas tenkurnamai.lt puslapyje išsiunčiu šeštadienį. Jei knygos reikia skubiau, arba perki daugiau knygų – labai rekomenduoju KNYGOS.lt, pati šiandien ten užsisakiau knygų vaikams, nes kainos labai puikios. Gyvenk kaip patinka patogiai įsitaisiusiu KNYGOS.lt parduotuvės lentynoje.

Kalėdos

Vakar kaip nykštukai vaikai, vyras ir net Ugnė dirbo ir ruošė Kalėdų papuošimus įrašams apie švenčių dekorą. Žinokite bus gražu, lengva pagaminti, o į namų puošimą šiais metais aktyviai įtrauksime vaikus ;)

Tiesą sakant, kai galva buvo pilna knygos leidimo, platinimo ir pristatymo reikalų, net garsiai buvau pasakiusi, kad visai nenoriu puošti namų šiais metais. Bet kai matau vaikų blizgančias akis, Marijos džiaugsmą, pamačius degančias lemputes, suprantu, kad mano (ne)norai jokios įtakos neturi ir šventes pasitiksime pasipuošę.

Ruošiu, kaip ir kasmet dovanų idėjų įrašus. Pažadu rekomenduoti tik LT kūrėjų ir gamintojų dalykus. Kurdama knygą supratau, kaip smagu, žiūrėti į savo namus ir sakyti, va čia lietuviška, o čia sukūrė lietuvė menininkė. TenKurNamai šūkis šioms Kalėdoms bus – rinkis dovaną lietuvišką! Jei kuriate namams skirtus daiktus, susisiekite su manimi kontaktų puslapyje esančios formos pagalba, sutarsime, kaip įtraukti Jūsų kūrinius į TenKurNamai rekomendacijas.

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!