Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (3)

2016/10/31

Labas pirmadienį. Aš nežinau kur dingsta dienos. Atrodo tik pabudau, o jau vakaras. O vakar, ta valanda ilgesnė diena, rodos, išstęsė iki begalybės. Šinadien turbūt bus panašiai, nes mažoji pabudo 5 ryto, o dabar, kai rašau šias eilutes miega jau 2 kartą. Helovynas bus linksmas.
Praėjusią savaitę Marijai suėjo 3 mėnesiai. Aš atrinkau krūvą per mažų rūbų ir ištraukiau didesnius, kad neišaugtų. Gaudau kiekvieną akimirką, kaip ji auga, keičiasi, išmoksta vis kažką naujo. Ir galiu tvirtai pasakyti, kad motinystė dabar ir prieš 10 metų skiriasi kardinaliai.

Dar širyt vyrui sakiau, kad  gyvenimas po 30 yra puikus. Mažiau jaudiniesi dėl smulkmenų, daugiau džiaugiesi ir net veido oda lygesnė ;)

30

Mane labai žavi kūrybingos fotosesijos, kur žmonės, šeimos, vaikai, nufotografuoti ne šabloniškai ir kitaip nei įprasta. Bet kartais ima ir tos kitokios fotosesijos nepavyksta :)

Idėjos rudeniniam vainikui ant durų iš TenKurNamai archyvo.

Mano tekstas Sezoninė virtuvė tinklaraštyje apie moliūgus ir jų naudojimą namų puošimui. Mūsų namuose vienas moliūgas tikrai bus išpjaustytas vaikų prašymu, o man geriausia puošmena tiesiog moliūgai ant palangės.

moliūgai ant palangės

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!