Laimingas gyvenimas namuose

Ten Kur Pirmadienis (23) Tyla gera byla

2017/07/24

Jei neturi nieko gero pasakyti, geriau iš vis patylėti. Panašiai ir man pastaruoju metu. Visas dėmesys sutelktas ne į tinklaraštį, nes, kaip ir kiekvieną vasarą, čia tampa tyliau ir reikalai vyksta lėčiau. Viskas tam, kad rudenį grįžtume su naujomis jėgomis, idėjomis ir tekstais. Stengiuosi truputį rašyti Facebook’e ir dažniau Instagram’e, tam, kad žinotum, reikalai tikrai juda į priekį, o aš nesnaudžiu po palme.

Ką tik grįžome iš 10 dienų trukusios kelionės po Lenkiją. Keliavome kemperiu visa šeima. Jau ruošiu įrašus apie šią mūsų patirtį. Jei trumpai – patiko labai, būtinai kartosime! Čia mes visi smagūs Sopote prie Baltijos jūros.

Ne veltui pavadinau šį pirmadienio įrašą Tyla gera byla. Kaip žinia, man patinka lietuviški posakiai, todėl čia galiu pridėti, kad ši tyla tikrai prieš audrą. TenKurNamai knygos darbai juda į priekį. Kai rašau šiuos žodžius, man į pašto dėžutę greičiausiai skrenda redaktorės laiškas su visu suredaguotu knygos tekstu. 80 procentų nuotraukų, kurios bus knygoje, jau yra. Turėjau smagumo prieš kelionę susitikti su fotografėmis ir atrinkinėti tai, kas tikrai bus knygoje. Po truputį, po truputį keliaujame rezultato – tikros popierinės knygos link. Pats knygos kūrimo procesas laba įdomus, ypač kai tai darai pirmą kartą ir visiškai savarankiškai. Kai turėsiu knygą savo rankose, pažadu papasakoti visą procesą. O kol kas – sek naujienas, apie knygą pasakosiu vis daugiau.

Kitose naujienose – mūsų Marijai ryt metai! Beprotiškai greitai praėjo šie metai. Taip pat ruošiu atskirą įrašą apie atradimus ir gerus dalykus, įvykusius per šiuos metus. Vėl gi trumpai – viskas kitaip nei buvau savo galvoje nusipiešusi. Daug ramiau, daug paprasčiau. Galvojau, kad bus gerai, bet kad taip, nebūčiau patikėjusi. Mažas vaikas nei riboja, nei stabdo, nei kažką atima. Tik duoda, papildo ir džiugina. Viskas yra požiūryje ir nusiteikime.


Labai tikiuosi, kad pamažu pamažu tinklaraštis grįžta į įprastą ritmą ir įprastą įrašų atsiradimo dažnumą. Rugpjūčio 13 TenKurNamai švęs 4 gimtadienį. Laukia dovanos, praėjusių metų įvertinimas ir, žinoma, nauji planai ir svajonės.

Share:

Komentarai uždrausti.