Laimingas gyvenimas namuose

Ten Kur Pirmadienis (21) Bus knyga!

2017/05/22

Praėjusi savaitė buvo pilna smagių įvykių ir pažinčių, apie viską labai noriu papasakoti. Be abejo, didžiulis smagumas buvo TenKurNamai sukulentų dirbtuvės Kaune. Kiek šypsenų veiduose, kalbų apie augalus, jų vietą namuose, kaip laistyti, kada nelaistyti, ką vonioje auginti ir panašiai. Man buvo labai gera su visomis susitikti, susipažinti, apie mano mylimus augalus papasakoti. Laiką praleidau nuostabiai. Ačiū labai! Kaip po dirbtuvių kalbėjome su studijos Žali Burtai vadove Rūta, tikrai Kaune dar pasimatysim.

Jei nori, gali mane pasikviesti, atvažiuosiu su žemių maišais, sukulentais ir papasakosiu apie jų auginimo įdomybes. Susisiekti su manimi gali užpildžiusi kontaktų puslapyje esančia formą arba Facebook’e.


Kita didelė naujiena susijusi su besipildančia mano svajone ir darbu, kurį kasdien dirbu radusi laisvą minutę. Buvo labai nedrąsu apie tai pradėti kalbėti garsiai, nes iki šiol šia veikla dalinausi tik su keliais žmonėmis. Taigi.

TenKurNamai po poros mėnesių švęs 4 gimtadienį, o aš šį savaitgalį baigiau pirmosios savo knygos juodraštį. Taip juodraštis dar ne knyga, bet jei tyliai tyliai pasakysiu, kad pirmas planas buvo knygą išleisti jau pernai… Na, supranti :) Labai laukiau tos akimirkos, kai knyga bus ne tik mano galvoje, bet ir ant popieriaus, o į jos rengimą įsitrauks ir kiti žmonės. Taigi juodraštį dabar tobulinu, kartu su tekstu einame prie paskutinio, geriausio varianto. O šį savaitgalį fotografuosime pirmus svajonių namus, kurių šeimininkų istorija atsidurs knygoje.

Labai tikiuosi, kad tą dieną, kai laikysiu savo knygą rankose, galėsiu papasakoti apie visus pirmus kartus, kuriuos patyriau. Dabar galiu pasakyti tik tiek, kad knygos rašymas yra visai neromantiškas užsiėmimas. Bet tuomet, kada pradeda matytis rezultatas, darosi saldu saldu.

Buvo nedrąsu pradėti kalbėti garsiai, bet dabar jau kelio atgal nėra. Keliaujam link TenKurNamai knygos kartu?

Share:

Komentarai uždrausti.