Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (18)

2017/04/10

Šį pirmadienio įrašą rašau po šeštadienį vykusių Sukulentų kompozicijos kūrimo dirbtuvių. Manyje kunkuliuoja daugybė gerų emocijų, nes rytas tarp augalų ir smagių dirbtuvių dalyvių praėjo akimirksniu!

Važiuodamos po dirbtuvių namo kalbėjome su dukra apie laimę daryti tai kas patinka. Apie tai, kad smagu veikti gyvenime tai, ką pati sugalvoji. Man atrodo, kad ypač vaikus reikia supažindinti su įvairia veikla, kad augdami jie žinotų, kad gali veikti ką tik panorėję, kad jiems nebūtina “eiti į darbą” tikrąja šių žodžių prasme. Bet ne apie vaikų auklėjimą noriu kalbėti šiandien.

Nepamenu ar straipsnyje, ar knygoje apie motyvaciją perskaičiau patarimą, kad reikia džiaugtis net mažomis savo pergalėmis. Tai aš ir džiaugiuosi. Parašau gerai skaitomą tekstą į tinklaraštį – pasidžiaugiu. Sulaukiu gero atsiliepimo apie mano veiklą – pasidžiaugiu. Bet žodžiais nenupasakosiu, kaip aš šokinėjau iš džiaugsmo, išlydėjusi dirbtuvių dalyves pro duris.

Pirmiausia džiaugiausi, kad dirbtuvės pavyko. Nes kiekvieną kartą, skelbdama naują renginį aš labai noriu, kad renginys pasisektų, kad susirinktų žmonės, kuriems bus įdomu tai, ką aš noriu papasakoti. Tai štai šį šeštadienį taip ir įvyko. Ir džiaugtis buvo dėl ko.

Dar, labai džiaugiausi, kad įvyko pats tikriausias apsikeitimas geromis emocijomis. Mano informaciją visos dirbtuvių dalyvės, rodos, gėrė į save. O aš atgal gavau begalinį džiaugsmą, pasakojimą, kad einant į dirbtuves ir pažintį su sukulentais “pilve skraidė drugeliai” ir daugybę gerų emocijų.

Tai štai, drugeliai pilve skraido man ir skraidys kiekvieną kartą, kai prisiminsiu šokinėjimą iš džiaugsmo, kad mano sumanymas pavyko. Linkiu ir Tau, džiaugtis kiekviena, net maža pergale. Nes tik pastebėdami mažus dalykus, galima pasiekti didelių.

Kitos sukulentų dirbtuvės Kaune jau labai greitai, sek informaciją :))

Share:
2 comments so far.

Atsakymai į “Ten Kur Pirmadienis (18)”: 2

  1. Ruta parašė:

    Jau labai aukiu sukulentu dirbtuviu Kaune ir butinai dalyvausiu, jei tik seima isleis! Ir drauge pasikalbinsiu!

  2. Sigita Petrunina parašė:

    Rūta, labai jūsų lauksiu!

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!