Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (17) Gyveni kaip patinka

2017/04/03

Stumdau kasdien vežimą su miegančia Marija ir galvoju apie gyvenimą. Išties, pasivaikščiojimai su ja yra labai geras laikas pagalvoti, generuoti idėjas arb tiesiog paleisti mintis į visas puses.

Šį kartą turėjau laiko pagalvoti apie save. Ir apie tai, kokių tekstų galimai trūksta TenKurNamai. Su puikiosiomis kolegėmis rašome apie daugelį, su namais susijusių dalykų, sulaukiame ir pageidavimų arba draugiškų patarimų. Kartais klausome jų, dažniau klausome savo širdies.

TenKurNamai yra beveik 4 metų tinklarštis ir, neslėpsiu, daugelis dalykų, susijusių su tinklaraščio rašymu man pavyksta labai natūraliai. Visai neseniai supratau, kad jau radau savo authentic voice, minimą daugelyje kaip rašyti tinklaraštį straipsnių. Man dažniausiai labai gera, lengva bendrauti su tinklaraštį skaitančiomis ir skaitančiais. Ir štai susimasčiau, kodėl?

Rašydama TKN pasirinkau labai nuosaikią poziciją – ji yra užkoduota ir tinklaraščio pavadinime – Ten kur namai – gyveni kaip patinka. Pagavau save galvojant ir kalbant panašiai: “Kiekvienas turi kurti savo namus tokius, kokie pirmiausia patinka jam pačiam” arba “Tvarka namuose yra labai individualus dalykas ir nėra vieno recepto, tinkančio visiems.” Aš tikrai taip gavoju. Esu tikra, kad namai yra taip individualu, kaip tik gali būti. Ir kuriant savo namus, būtina atmesti visus “Ką žmonės pagalvos” momentus ir daryti tik tai, dėl ko džiaugiasi Tavo – namų šeimininko širdis. Čia ir yra atsakymas – Ten Kur Namai yra universalių idėjų šaltinis.

Nei aš nei mano kolegės nesistengiame įpiršti savo nuomonės, aiškinti, kad daryk tik taip ir ne kitaip. Mes nesiūlome vieno, teisingo būdo. Nes kuriant SAVO namus, vieno gero ir visiems tinkančio būdo tiesiog nėra. Šioje srityje tiesiog negali būti jokio kategoriškumo.

Bet žinoma, tai nereiškia, kad viskas man patinka ir visiems dalykams aš pritariu. Tiesiog, labai sąmoningai pasirinkau neiti, mano manymu, lengviausiu, neigiamos nuomonės arba kontraveriškų dalykų išsakymo, keliu. Lengvai gali tapti diskusijų objektų, kai kalbi tik tai, kas yra blogai arba ne pagal tavo supratimą. Bet, akivaizdu, toks kelias ne mano ir ne TKN. Įdomumo dėlei (pačiai buvo įdomu)  bandžiau sugalvoti temų, kurios būtų su neigiamu prieskoniu, pavyzdžiui “10 priežasčių, kodėl virtuvė ir svetainė vienoje patalpoje yra labai nepraktiška ir nepatogu”. Ir daugiau nei 2 tokios temos man nesusigalvojo. Ir kas iš to, jei mes taip rašysime. Tau, skaitančiai, bus mažai naudos ir jokių idėjų Tavo namams, o ir mes, ieškodamos ką čia neigiamo apie namus parašyti išsisemsim greitai ir tapsim nuobodžios burbeklės. Antra neigiama tema galėtų būti “Kilimas ant sienos – atgyvena”, bet kaip gali taip rašyti, kai ant sienų kilimai atrodo labai gražiai – 1pavyzdys, 2pavyzdys.

Nes namai turi būti tokie, kokiuose gerai ir patogiai jaustumeisi Tu, tuose namuose gyvenantis. O mes čia TenKurNamai ir toliau siūlysime idėjas ir patarimus, kaip namuose gyventi įdomiai, jaukiai ir laimingai.

Kviečiu į Pasidaryk Pati|Sukulentai renginį Balandžio 8 dieną, šeštadienį 11 valandą GERI BLOGAI studijoje, Vilniuje. Čia yra visa reikalinga informacija.

 

Share:
2 comments so far.

Atsakymai į “Ten Kur Pirmadienis (17) Gyveni kaip patinka”: 2

  1. Proto aistros parašė:

    Rašydama pagal kažkieno patarimus, rekomendacijas, net idėjas, kartais rizikuoji, o kartais ир prarandi save. Kai pradedu galvoti, ko trūksta ir apie ką galiu parašyti – visada man tai buna pritempta, net girgžda tarp dantų skaitant…
    Linku gražiai laikytis gražios koncepcijos!

  2. Sigita Petrunina parašė:

    Dėkui. Labai pritariu dėl to pritempimo, nes jau ne kartą yra buvę, kad “užsakomasis” tekstas nesirašo nors tu ką.

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!