Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (16)

2017/03/20

Sekmadienis buvo toks… (čia gali įrašyti pačius negražiausius žodžius). Daug nemalonių dalykų, kaip sako “lygioj vietoj”, dar viena proga paklausti mamos “o tau irgi taip buvo, kai pykdavaisi su manim” ir šiaip, daug minčių naujų kilo apie buvimą mama, vaikų auklėjimą ir pan. Todėl džiaugiausi, kai jis baigėsi. Džiaugiausi trumpai, nes po sekmadienio “linksmybių” (ne)miegojau naktį. Na, būna dienų, šiandien pirmadienis ir galima viską pradėti jei ne nuo pradžių, tai bent teisinga koja.

Puikia pirmadienio ir naujų pradžių proga, noriu pranešti, kad pagaliau normaliai veikia TenKurNamai Parduotuvė. Tiesa, jei rasi kokį nesklandumą, labai laukiu žinių, mažą ką, gal praleidau kažką.

Parduotuvėje kaip pavasarinis vėjas siaučia plakatų su katinais ir šuniu išpardavimas. Tuoj tuoj ten bus daugiau naujienų, kuriomis aš labai džiaugiuosi :) čia maža užuomina:

O kol kas parduotuvėje Tavęs laukia plakatai, kurie puikiai atrodys vaikų kambaryje, o vieną iš katinų aš mielai pakabinčiau darbo vietoje – pakeli akis ir įsivaizduoji, kad jis murkia :) kai turi dalykų, kuriuos gali kabinti ant sienos gali taip kaip aš pirmoje nuotrukoje – matuoti jiems vietą ant sienos :))

Dar tyliai tyliai šnabždu, kad sukulentų sodinimo dirbtuvės jau tuoj tuoj.. Todėl sek naujienas FB puslapyje ir sužinok apie jas pirma!

Gražaus pirmadienio! Manęs laukia mašinos remontas, šeima ir visi kiti svarbūs dalykai. Kaip kiekvieną savaitę :)

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!