Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (11)

2017/02/13

Praėjusi savaitė buvo visiškai naminė. Kai serga vaikas, rodos sulėtėja visas gyvenimas. Visa ką dariau pirmąsias savaitės dienas – nešiojau, maitinau, vėl nešiojau. Migdžiau ant rankų, nes tikiu, kad kai miega, tai ir sveiksta, ir auga. Penktadienį apsidžiaugiau pagerėjimu, išėjome į lauką, oras ir nuotaika buvo nuostabūs. O šeštadienį visus planus sujaukė prasidėjęs kosulys. Naujausios žinios tokios, kad kosulio mažai, sloga, tikiu į pabaigą.


Tiesa, padariau ir nufotografavau naują, pasidaryk pati projektą, skirtą Vasario 16-ąjai. Paskelbsiu jau ryt. Ir buvau IKEA parduotuvėje. Labai rūpėjo apžiūrėti naujus dalykus iš IKEA PS 2017 kolekcijos. Ir įsigyti kaktusus. Kaktusai tikrai puikūs, netikėtai dideli ir labai tinka mano namuose. O štai ta nauja kolekcija… Na yra gražių dalykų, bet aš dažnai vertinu daiktus kiek jie yra praktiški, tai štai ši sofa iš daug pagalvėlių man atrodo visiškas nesusipratimas. Jei tau atrodo kitaip, padiskutuokime :)


Dar rašiau, mažiau nei norėčiau, bet vis šis tas. Pradėjau kurti tekstus tiesiog telefonu, nes prisėsti prie kompiuterio kol kas prabanga. Apie rašymą telefonu galėčiau net atskirai parašyti. Štai ir šis įrašas atsirado telefone, o paskui perkėliau tekstą į puslapį. Nes taip bent galiu rašyti. Tiksliau, nebelieka pasiteisinimo – neturiu laiko. Laiko yra sočiai, labai svarbu, kaip jį išnaudoji.


Apie pasiteisinimus kodėl nedarau vienų ar kitų dalykų taip pat galėčiau kalbėti ir kalbėti. Bet pastaruoju metu labai gerai suprantu, kad to, ką esu suplanavusi ir labai noriu padarytų už mane nepadarys niekas. Todėl nesvarbu kaip, telefonu, ant mažo popieriaus lapo, žodis po žodžio artėju prie tikslo. Kad nuo rašymo niekur nepabėgsiu įrodo ir praėjusios savaitės pokalbis su sūnumi. Jis manęs klausė, ar aš visada norėjau būti blogerė. Tiesą sakant visus mokyklos metus aš norėjau būti žurnalistė. Į žurnalistiką neįstojau, bet nuo rašymo nepabėgau.

Tiek minčių šį pirmadienį. Šią savaitę rekomenduoju skaniai valgyti, švęsti meilę ir Lietuvą, ir sužinoti šį tą naujo.

Kaip pasidaryti Stir fry pagal Nidą Degutienę

Apie tinklaraščius ir jų identitetą Ugnė iš Geri Blogai

Jei norisi įkvėpimo, labai rekomenduoju Kregždynas autorės, bičiulės Viktorijos kūrybinio rašymo dirbtuves. Net jei neplanuoji rašyti romano, dozė gero įkvėpimo garantuota.

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!