Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Namai. 5 metai Gyvenimo Kaip Patinka

2018/08/13

Kasmet, rugpjūčio 13 švenčiu dar vieną TenKurNamai gimtadienį. Šiandien tenkurnamai.lt jau PENKI!

Šis įrašas turėtų būti labai asmeniškas. Nes TKN prasidėjo kaip mano asmeninis projektas ir čia, dar ir dabar dažnai esu vieno žmogaus orkestras. Darau viską nuo idėjų iki tekstų ir nuotraukų. Esu labai laiminga, kad prie manęs, per šią įstabią, įdomią ir ypatingą penkių metų kelionę prisijungė puikios autorės, kurių tekstai visą laiką puoš TKN – Indrė, Donata, o dabar Inga yra tos, kurių idėjos, žinios ir mintys praturtino tinklaraštį įdomiais ir labai naudingais tekstais.

Norėjau rašyti, kad sunku patikėti, bet išties, pakankamai lengva, nes gyvenu tuo kasdien – jau praėjo penki metai, nuo tada, kai sugalvojau įrodyti, kad galiu ir pasinėriau į TKN eksperimentą visomis mintimis ir visa širdimi. Buvo lengva ir sunku. Kartais neįmanoma iki noro viską mesti, nes nemačiau prasmės. Bet ši, penkių metų kelionė verta visų nusileidimų ir pakilimų. Aš parašiau ir išleidau KNYGĄ! Kas man vis dar atrodo kaip kita realybė, o apsidairau ir pamatau, kad viskas labai tikra :) Knyga Gyvenk Kaip Patinka atranda vietą daugelio namuose ir lentynose ir labai džiaugiuosi, kad žmonės ją renkasi ieškodami įkvėpimo savo naujiems namams.

Išties, pagaunu save galvojant, kad viską ko siekiau penkis metus, galėjau pasiekti daug greičiau, tūkstančius gerbėjų, didesnį populiarumą ir žinomumą. Jokios paslapties – kuo daugiau tave žino, tuo daugiau skaito, rašymas tik dėl rašymo manęs tikrai netenkina. Bet tokiomis akimirkomis sustoju ir suprantu, kad kiekvienas turi savo laiką, savo ritmą ir savo kelią. Mano kelias visada buvo – pastovumas ir natūralumas. Jokio skubaus augimo, jokio dirbtinio populiarumo. Aš siekiau ir siekiu, kad TKN būtų kokybiško ir ilgalaikio turinio vieta, o kokybė ir greitis man atrodo nesuderinami.

Todėl aš ir TKN vis dar čia ir šiandien prasideda naujas, jau šeštasis tenkurnamai.lt sezonas. Jei apsilankei čia po pertraukos – Tave pasitinka pasikeitęs puslapio vaizdas, su kuriuo – daugiau ir plačiau apie gyvenimą namuose ir už jų. Jau seniai TKN rašome ne tik apie namų grožį ir patogumą, bet ir apie gyvenimą, keliones, šeimą ir asmenybės augimą. Man atrodo natūralu, kad 5 metus ėjus su žinute – namuose gyvename kaip patinka, naujas penkmetis prasideda žinią – savo gyvenimą gyvename kaip mums patinka.

Todėl nuo šiol TenKurNamai visko daugiau ir įvairiau. Turiu planų įdomią ir naudingą informaciją pateikti įvairesniais būdais, kad būtų įdomiau skaitantiems/stebintiems ir man pačiai. Labai noriu, didesnės autorių ir bendradarbių komandos, kad puslapio turinys būtų įvairesnis ir dar įdomesnis, o tekstai atsirastų dar dažniau – jei turi minčių – labai laukiu minčių ir laiškų arba žinučių :)

Ten Kur Namai knyga

Kai manęs klausia – ar verta kurti savo puslapį, rašyti savo tinklaraštį, gal užtektų tik Facebook ar Instagram, aš visada sakau, kad verta. Nes tai, ką sukuri savo namuose, kad ir internetiniuose, išlieka daug ilgiau, nei laikinoje, algoritmų, širdelių, paspaudimų ir komentarų valdomoje, kitų sukurtoje erdvėje. Jei turi žinių, gali skirti laiko ir nori jomis dalintis su kitais – tinklaraštis yra puikus būdas tai padaryti. Yra vienas sėkmės receptas – rašyti reikia galvojant apie tuos, kurie skaito, nes kai rašai viešai, rašai ne sau, rašai kitiems. Ačiū, kad skaitai tai, ką rašau Tau :)

p.s. Įrašą iliustruoja nuotraukos iš įrašų, parašytų per penkis tinklaraščio metus. Ne tik rašymo mokyklą, bet ir fotografijos baigiau per šį laiką :)

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!