Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Ten Kur Pirmadienis (29) Ačiū už palaikymą

2017/10/30

Praėjusią savaitę atsitiko daug smagių dalykų. Žinoma, didžioji dalis jų susiję su mano knygą. Jausmas, žinok, visiškai toks, kaip gimus vaikui. Visas pasaulis sukasi apie tai, visas dėmesys yra tik į knygą. Ir didžiausias noras – kad patiktų, kad būtų naudinga.

Šeštadienį skyriau knygos pasirašinėjimui, dėjau kiekvieną į voką, rašiau adresą ir vežiau į paštą. Dalį knygų atidaviau tiesiai į rankas. Labai smagu, kad ne tik knyga greitai pasiekė tuos, kas ją įsigijo, bet ir susitikau, susipažinau su Ten Kur Namai skaitytojomis. Štai tokį atsiliepimą Gintarė parašė apie knygą. Prisipažinsiu, skaičiau jį garsiai visiems namams ir labai džiaugiausi.

Vakar labai palankiai susiklosčius aplinkybėms gavau Ten kur namai knygą Gyvenk kaip patinka tiesiai iš @sigitapetrunina rankų. Grįžus namo pasidariau arbatos ir vienu prisėdimu ją perskaičiau ? Ką tai reiškia? Kad buvo labai įdomu, lengvai skaitėsi, puikus nuotraukų ir teksto santykis, aiški knygos struktūra, naudingi patarimai, įdomios knygos herojų namų įrengimo istorijos. Ar gali būti kas nors jaukiau nei arbata ir knyga lietingą rudens savaitgalį? #book #newbook #tkn #tknknyga #tenkurnamai #interiorbook #home #homesweethome #cosy #autumn #rainy #rainyday #weekend #autumnweekend #succulents #bookstagram #tea #readingtime #fromabove #still #stilllife #document #lithuania #lietuviuautoriai #naujaknyga #interjeras

A post shared by Gintare (@s_gintare) on

Visose knygose, kurias pasirašiau, dėkojau už plaikymą. Nes kiekvienam kuriančiam, nesvarbu ar knygas, ar tinklaraštį ar FB įrašus rašančiam, svarbu, kad yra tų, kurie skaito. Ir aš labai dėkinga, kad skaitai ir daliniesi. Čia yra svarbiausias dalykas.

Žinai, aš kartais save pagaunu, kad gal dar nepakankamai pasidžiaugiau, kad va, aš padariau, va, užlipau ant to laiptelio kur norėjau. Bet visai gali būti, kad to didelio didžiulio džiaugsmo ir nebus. Bus daug mažų džiaugsmų kiekvieną kartą, kai pasirašysiu knygą, dėkodama už palaikymą ir linkėdama viso ko geriausio. Visada džiaugsiuosi, kai knygą vartys ją įsigiję žmonės. Turbūt taip yra, kai išpildai svajonę, džiaugiesi tuo po truputį ir pradedi dairytis naujos.

Lapkričio 9 dieną, ketvirtadienį,  18:30 vilnietes (ir ne tik) kviečiu į knygos pristatymą Miesto Laboratorijoje, Antakalnio g. 17. Pakalbėsime, pasidalinsime idėjomis, gal net aptarsime artėjančias šventes. Žinoma, bus knygų ir mano autografas ant kiekvienos jų :)

Jei pristatyme dalyvauti negalėsi, knyga visada laukia čia —> Gyvenk, kaip patinka :)

 

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!