Pirkimo taisyklės

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
1.1 Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, įsigyjančio prekes www.tenkurnamai.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir Pardavėjo (Sigita Petrunina toliau – „Ten Kur Namai“) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę.
1.2 „Ten Kur Namai“ turi teisę koreguoti Taisykles. Pirkėjui taikomos taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu.

2. UŽSAKYMO PATEIKIMAS
2.1 Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje pasirenka jam patinkančius gaminius, pagal tai suformuojamas pirkinių krepšelis.
2.2 Pirkėjas turi suvesti visą reikiamą informaciją, reikalingą prekių pristatymui: vardą, pavardę, adresą, telefoną, el. pašto adresą bei papildomą informaciją, kuri yra svarbi pristatant užsakytas prekes.
2.2.1 Pirkėjas atsako už šių duomenų teisingumą.
2.2.2 „Ten Kur Namai“ įsipareigoja Pirkėjo pateiktus duomenis naudoti tik gaminių užsakymo bei pristatymo tikslais ir neatskleisti jų tretiesiems asmenims, išskyrus pristatymą teikiančias tarnybas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
2.3 Po mokėjimo būdo pasirinkimo, pirkėjas susipažįsta su Taisyklėmis.
2.3.1 „Ten Kur Namai“ neatsako už nuostolius, kurie kyla dėl kliento nesusipažinimo su taisyklėmis.
2.3.2 Jeigu pirkėjas nesutinka su tam tikromis Taisyklių nuostatomis, jis neturėtų patvirtinti užsakymo, o dėl pirkimo kreiptis tiesiogiai elektroniniu paštu ar telefonu, ir suderinti pirkimo sąlygas asmeniškai.
2.4 Sutartis laikoma sudaryta nuo tada, kai elektroninėje parduotuvėje Pirkėjas, užpildęs visus duomenų laukus, patvirtiną užsakymą paspausdamas mygtyką „Patvirtinti“.
2.5 Po užsakymo pateikimo, sistemoje suformuluojamas automatinis pranešimas ir išsiunčiamas pirkėjo nurodytu el. paštu. Pranešime pateikiami užsakymo duomenys, tiksli suma ir sąskaita apmokėjimui.
2.6 Už prekes sumokama banko pavedimu.
2.7 Pirkėjas mokėjimą turi atlikti ne vėliau kaip per 48 valandas po pranešimo gavimo. Per šį laikotarpį negavus pavedimo, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo ir pardavimo sutarties, ir anuliuoti užsakymą.
2.8 Sutartis pradeda galioti ir užsakymo vykdymas pradedamas, gavus apmokėjimą už prekes.

3. PRISTATYMAS
3.1 Pardavėjas, gavęs apmokėjimą už prekes, ruošia prekių siuntinį ir praneša Pirkėjui apie išsiųstas/atsiėmimui paruoštas prekes Pirkėjo nurodytu el. paštu.
3.2 Pardavėjas įsipareigoja prekes išsiųsti per vieną darbo dieną po apmokėjimo gavimo.
3.3 Prekės pristatomos pasirinkus siuntimo būdą ir pagal aptarnaujančių siuntų tarnybų nustatytus terminus.
3.4 „Ten Kur Namai“ neatsako už siuntinių vėlavimą, jei tai atsitinka dėl siuntų tarnybų kaltės.
3.5 Negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, Pardavėjas įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus. Jei Pirkėjas atsisako analogiškos prekės – grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus ne vėliau kaip per vieną darbo dieną.

4. GARANTIJOS
4.1. Kokybiškos prekės grąžinimas:
4.1.1 Pirkėjas turi teisę, nenurodęs priežasties, grąžinti kokybiškas prekes, apie tai pranešęs Pardavėjui per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos, jeigu prekė nebuvo dėvėta ar pažeista dėl netinkamo jos laikymo iki grąžinimo.
4.1.2 Jeigu prekė gaminama pagal užsakymą ją keičiant ir specialiai pritaikant kliento poreikiant, jeigu kuriama nauja prekė – kokybiškos prekės grąžinti nėra galima.
4.1.3 Grąžinimo išlaidas padengia klientas – pristato pats, siunčia per kurjerių tarnybas, siuntų terminalus arba registruotu paštu.
4.2 . Jeigu prekė nėra kokybiška dėl pardavėjo kaltės, Pirkėjas įsipareigoja kuo skubiau apie tai pranešti el. paštu info@tenkurnamai.lt ir grąžinti prekę.
4.2.2 Nekokybiškos prekės grąžinimo išlaidas padengia Pardavėjas.
4.2.2 Pardavėjas per protingą, su Pirkėju suderintą terminą įsipareigoja pašalinti trūkumus, pakeisti prekę arba grąžinti pinigus.
4.3. Garantinis aptarnavimas netaikomas tais atvejais, kai prekės eksploatuojamos netinkamai arba sugadinamos dėl pirkėjo kaltės:
4.3.1 Klientas taip pat atsakingas už saugų prekės įpakavimą siuntimo metu. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas.