Dažnai prieškambaris yra erdvė, kurioje sudedami visi kitur netelpantys daiktai. Taip ši aplinka tampa suspausta, sunkiai praeinama. Svajojant išvengti tokio chaoso, siūloma įsikurti minimalistinio dizaino prieškambarį. Norite sužinoti, kaip jį įsirengti? Jei taip, šis straipsnis skirtas kaip tik jums.
Daugiafunkciai baldai
Vienas iš pagrindinių minimalistinio prieškambario principų yra funkcionalumas. Svarbi šio interjero taisyklė „mažiau yra daugiau“ turi dominuoti. Patalpoje daiktus siūloma laikyti sandariai. Taip jie neatitraukia dėmesio nuo visos erdvės estetikos. Tam gali praversti prieškambario komplektai. Jie yra daugiafunkciai, jungiantis keletą mažesnių baldų.
Nežinantiems, kaip suderinti visus objektus, tokie komplektai yra geriausias pasirinkimas. Per daug daiktų laikymo sistemų, spintelių, lentynų, komodų gali sugadinti prieškambario vaizdą. Žinoma, kartu ir visiškai nuslopinti minimalistinį dizainą. Džiugu, jog universalūs baldai gali nedidelę patalpą paversti funkcionalia ir erdvia. Spauskite čia norėdami apžiūrėti gausų prieškambario komplektų asortimentą.
Spalvų derinimas
Klasikinis minimalistinio dizaino akcentas yra panašūs atspalviai. Vieninga spalvų paletė leidžia sukurti modernią ir harmoningą aplinką. Puikus pasirinkimas gali būti neutralūs tonai: balti, kreminiai, pilki ir juodi. Konkretus pavyzdys – tamsiai rudas prieškambario komplektas, priderintas prie kreminės spalvos veidrodžio ar kabliukų.
Jei tokios spalvų gamos kambarys atrodo per daug monotoniškas, rekomenduojama pridėti porą ryškių elementų. Tai gali būti paveikslas, austas kilimas ar paprasto dizaino sienos dekoracija. Išsiskiriančio stiliaus aksesuarai papuošia minimalistinę erdvę, jos neapsunkina.
Šviesios medžiagos
Minimalistinis interjeras yra paprastas, bet nenuobodus. Sienos ir grindys jame dažniausiai būna vienspalvės. Tai leidžia subtiliai ir skoningai sujungti erdvėje esančius komponentus. Norint, kad šis stilius prieškambaryje atrodytų kuo patraukliau, ypač svarbu akcentuoti šviesą.
Siekiant tai įgyvendinti, patariama naudoti neryškių medžiagų spalvas. Jos tinka patalpos pagrindui: sienoms, grindims, luboms. Taip pat rekomenduojama įsileisti kuo daugiau natūralios dienos šviesos iš lauko. Dėl šios priežasties siūloma prieškambaryje įrengti bent vieną langą. Jo geriau neuždengti tamsiomis užuolaidomis ar kitomis uždangomis.
Minimalistinis stilius gali būti pakankamai įvairus. Tačiau tokio interjero geriau neperpildyti baldais, aksesuarais, spalvomis. Norite, kad jūsų namuose tvyrotų atpalaiduojanti atmosfera? Vertinate estetiką, komfortą ir funkcionalumą? Tuomet minimalistinio dizaino idėjos vertos jūsų dėmesio. Atskleiskite jas įsigydami patrauklius ir ilgaamžius baldus.