Mano knygos apie interjero dekorą

Šiandien noriu pasidalinti su Tavimi pasakojimu apie tai, kokios knygos apie interjerą yra mano knygų lentynoje. Mėgstu jas vartyti, kaskart ieškodama įkvėpimo, naujų idėjų, kitokių sprendimų savo ir kitų namams.

Iš dalies, mano pasirinkimą rašyti apie interjero dekorą ir jaukius namus, lėmė viena knyga apie interjero dekorą. Tai tinklaraščio Design Sponge autorės Grace Bonney knyga apie interjerą. Šią knygą dar gerokai prieš pradedant rašyti ir labai domėtis interjerais gavau dovanų. Ir ji tapo paskata nerti į gražių namų, jaukių erdvių pasaulį. Atsimenu, kai varčiau knygą ir galvojau „ir to norėčiau, ir šito”. Eklektiški interjerai, senų ir naujų daiktų derinimas interjeruose suformavo mano skonį.

Design-Sponge-HiRes-Cover-Image

Kai pradėjau rašyti TenKurNamai, natūraliai atsirado poreikis žinoti daugiau specifinių dalykų apie namų interjerą. O čia man į pagalbą atėjo knygą [the nest] home design handbook. Iš čia aš sužinojau apie 3, 5, 7 taisyklę, taip pat apie galerijos taisyklę. Labai naudinga, pilna geros informacijos knyga.

images

Mano mėgstamos tinklaraštininkės Holly Becker iš Decor8 tinklaraščio, knyga Decorate ilgai buvo mano norų sąraše, kol pernai per Kalėdas man ją atnęšė Kalėdų senelis. Puikus įkvėpimo šaltinis, knygoje daug patarimų ir dar daugiau įkvepiančių nuotraukų. Namų stilius knygoje – rafinuotesnis, daugiau klasikinio interjero vaizdų. Tai dar kartą įrodo, kad knygos autorius rašo taip, kaip pats jaučia. Todėl net nežinodama, kas šios knygos autorė, bet žinodama jos tinklaraštį, galėčiau pasakyti, kad Decorate yra jos knyga.

decor8

Knygą domino The book of decorating seniai mačiau įvariuose tinklaraščiuose, interjerų nuotraukose ir „būtina turėti” sąrašuose. Įsigijau ją kaip dar vieną šaltinį įkvėpimui ir nenusivyliau.

domino

Naujausias pirkinys mano knygų lentynoje Apartment Therapy knyga apie mažas erdves Big book of small cool spaces. Esu labai patenkinta šia knyga, jei galima taip sakyti. Labai daug idėjų kaip įsirengti mažas erdves, kaip išspręsti erdvės trūkumą namuose.

aptherapy

Tai tik maža dalis mano knygų apie namų interjerą, papasakojau apie įdomiausias ir man labai patikusias. Kita dalis knygų, labai specifinė – apie sezonus namuose, sezoninį dekorą, apie interjero kūrimą, spalvas namuose. Šią dalį palikau kitam kartui :)

Niekada neaplankyčiau tiek namų, kiek jų interjerų peržiūriu knygose ir žurnaluose. Visada žaviuosi namų gyventojų drąsa suderint, rodo, nesuderinamą. Iš tokių žmonių mokausi pati.

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s