Laimingas gyvenimas namuose

Lengvesnis būdas valyti langus. Electrolux langų valytuvo – siurblio apžvalga

2018/04/24

Kas Jūsų namuose valo langus? Kiek save atsimenu aplink mačiau tik vyrus tai darant. Kai augau, langus valė tėtis, dabar namuose langus valo mano vyras. Pati langus valiau taip pat ne kartą, nuo paauglystės – kiekvieną pavasarį, kai tik sulaukiau “tinkamo” amžiaus, langus valydavau pas močiutę sodo namelyje.  O kur dar mokykloje klasės tvarkymas? Vėliau ir savo namuose.

Kokia ta, kokybišką langų valymą užtikrinanti amunicija? Laikraštis – būtinai, nes tik jis gerai išblizgina langus, skuduras ir muiluotas vanduo. Vėliau langų valymo priemonių sumažėjo, užteko tik papurkšti ant lango priemonės, muiluoto vandens nebereikia, bet blizginimas išliko. Ir visada, kai tik valydavau langus ir sukdavau ant jų ratus su laikraščiu blizgindama iki negalėjimo, prisimindavau ištrauką iš Karate Kid filmo. Ir tikėdavau, kad tas langų valymas tikrai didelė nauda, ne tik langams, bet ir man :) Va ištrauka:


Bet ta saviapgaulė laikina. Kaip ir bet koks buities darbas, langų valymas yra laikui imlus ir jei reikia valyti langus, negali veikti kažko kito. Ne veltui, jau daug metų mūsų buitį palengvina dulkių siurbliai, skalbimo mašinos ir indaplovės. Atėjo laikas langams.

Tokią įžangą apie langų valymą parašiau todėl, kad neseniai mes gavome išbandyti Electrolux langų valytuvą – siurblį. Langus daugiausia valė ir langų valytuvą išbandė vyras, o man liko perpasakoti jo įspūdžius ir išvardinti siurblio privalumus. Mano vyro žodžiai tokie – tikrai geras daiktas ir manau, kad mums reikėtų. Vyrai nelinkę daugžodžiauti :)

Smagiausia, kad langų valymo siurblys išvaduoja nuo langų blizginimo laikraščių (kai rašiau pagalvojau, ar dar kas laikraščius skaito popieriuje? Ar perka specialiai langams valyti?). Naudojantis šiuo prietaisu reikia langą nupurkšti priemone, išvalyti ir paskui tiesiog nusiurbti priemonę nuo stiklo. Viskas – langai švarūs, darbo minimaliai.

Mums labiausiai patikę dalykai, kuriuos pastebėjome naudodami Electrolux WellS7 langų valytuvą:

Kad papasakočiau sąžiningai ieškojau prie ko prikibti, kad ne tik pliusai, bet ir minusai būtų aptarti. Tegaliu išskirti vieną minusą – langą reikia vienu braukimu nuvalyti nuo viršaus iki apačios, nes jei sustosi pusiaukelėje, ant lango lieka dryžis nuo antgalio gumos, kurį reikės valyti iš naujo. Na, tai gal vis dėl to šiokia tokia mankšta?

Va tiek nešvaraus vandens surinkome nuo vieno didelio, kol vyras jį valė man fotografuojant. Gali būti, kad ir aš langus pradėsiu valyti. Jei ne langus, tai veidrodžius namuose – tikrai :)

Daugiau apie Electrolux WellS7 langų valytuvą galima sužinoti čia.  

Share:

Komentarai uždrausti.