Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Knygos namuose – ne tik skaitymui

2015/05/14

Įrašas apie įdomias knygų lentynas buvo vienas pirmųjų TenKurNamai istorijoje. Taip yra todėl, kad knygos – neatskiriama mano ir mano namų dalis. Užaugau tarp knygų, o vaikystėje ilgą laiką miegojau prie didžiulės knygų lentynos. Labai mėgau ir mėgstu skaityti. Todėl knygų mano namuose daug ir joms reikia vietos.

Sugalvojau parašyti apie knygų lentynas vėl, kai apsilankiau svečiuose. Knygų lentyna ir jos dydis mane nustebino, nudžiugino ir sukėlė balto pavydo bangą. Jei aš turėčiau namuose truputį daugiau vietos ir sienų be langų, aš tikrai turėčiau tokią didelę ir gražią lentyną.

didele-knygu-lentyna2

Reikia taip mažai, kad knygų lentyna virstų puikiu namų akcentu. Ir nebūtinai ji turi būti per visą sieną. Mano mažos knygų lentynos labai pagyvina koridorių tarp kambarių. Beje, lentynos iš IKEA – puikios ir jau metai laiko tarnauja mums be priekaištų.

Į ką atkreipti dėmesį, kad knygų lentyna namuose džiugintų:


Kaip atrodo Tavo knygų lentyna? Ką darai, kad ji atrodytų įdomiai? Ir įdomiausia – kokio ji dydžio :)

p.s. puiki idėja Rococo Stories tinklaraštyje – Kabančios knygos. Dabar ir aš tokių noriu.

Share:
2 comments so far.

Atsakymai į “Knygos namuose – ne tik skaitymui”: 2

  1. Greta parašė:

    Visiškai pritariu tavo pastebėjimui, kad, nors ir kaip būtų sunku, kartais tikrai verta atrinkti neskaitomas/nepatinkančias knygas ir jas padovanoti kitiems ar bibliotekoms. Be to, įvairių knygų labai laukia senelių namai.

  2. Sigita Petrunina parašė:

    Man tai ypač sunku, nes atrodo ir tą dar kartą skaitysiu ir kitą. Bet kai išnešiau didžiulę dėžę knygų anglų kalba į savo biblioteką, tai i rbibliotekininkai džiaugėsi ir pas mane vietos padaugėjo. Naujoms knygoms ;)

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!