Du pažadai 2018-iesiems

Nauji metai – nauji tikslai (arba papildyti senieji). Peržvelgusi praėjusius metus mintimis nuklydau į ateitį. Ko norėčiau, kas galėtų būti dar geriau nei buvo. Tuo pačiu, kaip ir daugelis, turbūt, pagalvojau, kaip galu pakoreguoti savo elgesį ir mintis, kad man pačiai būtų geriau. Dalinuosi su Tavimi metų pradžios mintimis ir savo pasižadėjimais.

Turbūt pailsusi nuo metų pabaigos skubėjimo, pradėjau kabinėtis prie savęs ir kitų, matyti daugiau blogų dalykų, nei gerų, kas man nebūdinga. Supratau, kad nereikia nei teigiamo požiūrio į gyvenimą, nei dažnos geros nuotaikos priimti kaip garanto ir tik nuo manęs pačios priklauso apie ką ir kaip galvosiu. Pirmas mano pasižadėjimas sau – grįžti prie dėkingumo užrašų ir kasvakarą skirti keletą minučių dienos apžvalgai, kurią pastaruoju metu buvau apleidusi.

Kitas dalykas, kuriam noriu skirti dėmesį tai Tu. O tiksliau, visi mano skaitytojai, ilgiau ar trumpiau skaitantys tinklaraštį. Aš labai džiaugiuosi kiekvienu nauju žmogumi, kuris paspaudžia like TenKurNamai FB puslapyje, bet įsisukusi į knygos populiarinimo reikalus ir žinios apie ją skleidimą kuo didesniam kiekiui žmonių truputį apleidau (niekas nesiskundė, pati pajutau) tuos, kurie yra ištikimi skaitytojai. Šiais metais noriu visą dėmesį skirti santykių su skaitytojais kūrimui ir puoselėjimui. Esame truputį pažįstami, dabar reikia susidraugauti :)

Galėčiau prirašyti daugybę pasižadėjimų ir įsipareigojimų, bet apsiribosiu šiais dviem – draugauti ir būti dėkingai. Geriau mažiau, bet kokybiškai. Su šypsena pradėti dieną net pasižadėti nereikia :)

 

Ačiū ir viso gero 2017-ieji

Aš tai padariau! Išties, tokį linkėjimą sau parašiau praėjusių metų pabaigoje, o dabar, ką tik perskaičiau ir apsiverkiau. Dabar rašau šiuos žodžius, ašaros byra kaip pupos, o aš džiaugiuosi džiaugiuosi. Nes rimtai, tik tai, ką pati sau uždaviau, nepataikaudama kitų lūkesčiams, o sekdama tik savo širdimi, ėmiau ir padariau.
2017-ieji buvo tikri pirmų kartų ir pasididžiavimo savimi metai. Sena sena svajonė, parašyti ir išleisti knygą šiemet tapo kūnu. Knyga ne tik mano rankose, knyga šimtų žmonių rankose, kurie perka, skaito, vertina ir naudojasi knygoje surašytais patarimais.

Jei pirmoje metų pusėje knyga buvo tik mintys, planai, kalbos ir tekstai kompiuteryje, vasaros viduryje ji pradėjo įgauti pavidalą, o spalį jau buvo mano rankose. Patirtis, kurią suteikiau sau šiais metais keliaudama knygos kūrimo ir leidimo, o vėliau ir pristatymo kelionėje – neapsakoma ir neįkainojama. Ir čia aš turėčiau pasakyti ir parašyti dar kartą AČIŪ visoms, kurios prisidėjo prie Gyvenk kaip patinka knygos atsiradimo – Ugne, Agne, Lina, Ina, Viktorija, Neringa, Gintare – ačiū Jums didžiulis, kad dirbote kartu, įsileidote į savo namus.

Iš to ačiū ir išplaukia tai, apie ką galvoju labai daug pastaruoju metu – žmonės yra dar viena didžiulė dovana, kurią šiais metais jaučiuosi gavusi. Nuoširdi pagalba, darbas kartu, palaikymas kai to labai reikia, ar trumpa žinutė sunkesnę akimirką sustiprina ir leidžia nenukrypti į savęs gailėjimą, ar dar blogiau – nieko neveikimą. Žmonės aplink mus yra tai, ką linkiu vertinti labiausiai ir stengtis būti tokiu žmogumi, kuris dosnus palaikymo, pagalbos ir gero žodžio.
Klausyti širdies linkiu ateinančiais metais sau ir kiekvienam einančiam savo svajonių įgyvendinimo keliu!

Ten Kur Pirmadienis (34) paskutinis šiais metais

Tai jau paskutinis pirmadienio įrašas šiais metais.  Po savaitės – Kalėdos, po dviejų – pirmoji naujų metų diena. Greičiausiai, tarp švenčių, o gal prieš pat naujus suspėsiu ir parašysiu apie tai, kokie dosnūs ir ypatingi man buvo šie metai. O šiandien turiu kitų minčių.

Šeštadienį praleidau didžiuliame prekybos centre. Taip, ieškojau dovanų. Taip, beveik paskutinė minutę. Bet skirtingai, nei man trimituoja socialiniai tinklai, raginantys susikaupti, prieš šventes būti ramybėje ir nepasiduoti pirkimo manijai, jokio chaoso aš toje žmonių spūstyje neradau. Dovanų ieškojau viena, todėl turėjau laiko stebėti žmones ir viena ausimi klausyti ką jie šneka, pajusti, kokios bus jų šventės.

Juokinga ir labai gražu, kai mama ragina dukrą eiti su tėčiu piešti kažkur prie eglutės, nes ji tuoj tuoj susimokės ir ateis. Aš mama, aš žinau, kad iki to – susimokės, mama spės surinkti visas dovanas, kurias Kalėdų rytą po eglute ras mažoji. Smagu, kai senjorų pora svarsto, koks sūris būtų skanesnis jų dukrai, o vyras renka papuošalą mylimąjai. Visi jie galvoja apie savo artimiausius, apie džiaugsmą, kurį suteiks jų išrinktos dovanos, apie akimirkas, kurias leis visi kartu.

Nuo Kalėdų pirkinių, dovanų ir skubos mes nepabėgsime. Gyvename tokiame laikmetyje, kai pirkimai ir pardavimai, skuba ir kamščiai verčia pasaulį suktis. Galima nuo to atsiriboti, galima dovanas pirkti rugsėjį, galima niekur neiti visą gruodį. Bet ar tai išeitis.

Dejavimas dėl žmonių daugybės, ar Kalėdinių pirkinių gausos, dar blogiau – moralizavimas dėl to, ne tik nepalengvina šio ir taip visko pilno laikotarpio. Man atrodo, dar blogiau – tai sukuria papildomą kaltės jausmą. Kaltas, kad perku, kaltas, kad važiuoju, nes didinu kamščius mieste, kaltas, kad noriu nupirkti dovanas visiems. Ir tada nelieka nei ramybės ir džiaugsmo dėl artėjančių švenčių, bet dar užklumpa amžinos kaltės jausmas. Nes gyveni ne taip, kaip rekomenduoja kažkas.

Linkiu šią savaitę prieššventinėje skuboje prisiminti save. Sustoti aplinkos šurmulyje, nusišypsoti pavargusiai pardavėjai, galvoti apie kitus, aplink skubančius ir pajusti bendrystę. Kalėdos yra visų – nesvarbu skuboje ar ramybėje laukiamos.

TenKurPirmadienis (33) Noriu ir reikia

Kuo mažiau dienų iki metų pabaigos, tuo daugiau minčių apie kitų metų pradžią. Apie svajones ir tikslus, apie norus ir galimybes. Apie naujas pradžias ir sėkmingus tęsinius. Apie tai kaip noriu, kad būtų.

Metams bėgant, išmokau nieko sau nežadėti. Nepradėti nuo pirmadienio, nelaukti naujų metų naujiems darbams. Išmokau klausyti savo ritmo, savo signalų ir savo norų. Tik tada viskas eina kaip prisukta. Tik tokiais atvejais galiu džiaugtis rezultatu, kai viskas įvyksta natūraliai, be spaudimo. Kai vyksta, nes noriu, o ne todėl, kad reikia.

Man atrodo, kad tokia savybė, klausyti savęs ir daryti pagal save yra labai naudinga. Kaip ir r tai, kad  gyvenime norėti nugali reikėti. Suprask mane teisingai, nekalbu apie pareigas, kai padaryti reikia, nes toks gyvenimas. Kalbu apie veiklą, kurios šaukiasi Tavo širdis. Dažnai, pradėjus ją nežinai kuris kelias teisingas, patarėjų aplinkui milijonas ir visiems atrodo, kad jo patarimas vertingiausias ir siūlomas kelias pats tiesiausias.

Kai pradėjau galvoti ir garsiai kalbėti apie knygą, prisiklausiau visokių patarimų. Kokia ji turi būti, ta knyga, kokia NEturi būti. Kaip tie patarėjai darytų ir kokią knygą įsivaizduoja. Prisipažinsiu, tie patarimai mane sustabdė iki tol, kol pati pajutau, kokia noriu, kad mano knyga būtų. Kai atmečiau visus reikia, dabar galiu džiaugtis iš noro ir jausmo gimusiu kūriniu.

Taip kiekvienoje veikloje ir gyvenime. Net švenčių pasiruošime, kai aplinkui daug reikia – dovanų, patiekalų, namų papuošimų, ritualų ir žmonių, su kuriais būtinai reikia praleisti šventes. Sustok. Paklausk savęs, o kaip norisi. Kaip jauti, kad būtų geriausia? Žinau, kad įsivažiavus tai padaryti sunku, bet jei nors akimirkai sustosi, pagalvosi, pajausi, greičiausiai suprasi. Artėjančios šventės ir būtent ta proga, kai noriu turi būti aukščiau visko ko reikia.

Noriu visos šeimos prie Kūčių stalo, lėto Kalėdų ryto, skanaus maisto ir bendrumo jausmo, jaukumo ir Kalėdinių dainų. Viskas paprasta – ko nori tą ir turi :) Ko nori Tu?

Ten Kur Pirmadienis (32) Visko daug ir kaip suspėti?

Po mažos pertraukos TenKurPirmadienis grįžta! Aš savaitgalį bandžiau suskaičiuoti kelintas Gruodis man yra toks – visko daug, kaip čia spėti. Ne, ne dėl namų puošimo ar dovanų ruošimo, bet būtent Gruodį noriu pasidalinti tekstais, kuriuose idėjos, rekomendacijos ir šventiniai smagumai. Po truputį po truputį, manau viską spėsiu ;) O šiandien apžvalga smagių, per kelias savaites įvykusių dalykų ir to, kas laukia šį mėnesį :)

Apie vaikų auginimą

Labai nusteba, kai man parašė Agnė ir paklausė, ar sutikčiau pasidalinti mintimis apie vaikų auginimą, žindymą ir kitus mamiškus dalykus. Aš, žinoma, sutikau :) Gavosi gražus tekstas, kurį Agnė publikavo PAPRIKAS FB puslapyje, kuriame yra ir daugiau mamų istorijų, bei gražių, patogių rūbų maitinančioms mamoms.

Apie atostogas

Jau tradicija mūsų šeimoje tampa, kad keliaujame kažkur iš namų ir Gruodžio 1 ąja pasitinkame ne namuose. Pernai buvo Druskininkai, šiandien išsirinkome Birštone esantį Vytautas Mineral SPA. Tiesą sakant būtume vėl važiavę į Druskininkus, bet Kaune reikėjo palikti šunį, o mažoji ilgiau važiuodama pradeda zysti, todėl praktiškumas nugalėjo ir važiavome į Birštoną, kurį iš Kauno pasiekėme neįtikėtinai greitai. Vytautas Mineral SPA nuotraukas buvau mačiusi Instagram’e, nes jis populiarus tarp mano Instagram bičiulių. Tik ten nuvažiavsi surpratau kodėl. Visas pastatas, kiekviena erdvė, kampelis yra preciziškai apgalvotas. Man augalų mylėtojai, buvo labai įdomu apžiūrėti augalų išdėstymą, ištyrinėjau, kaip parinkti augalai skirtinguose aukštuose. Prisipažinsiu, prie kai kurių augalų buvau prilindusi labai arti, nes norėjau įsitikinti, kad jie tikri :) Jei nori sužinoti daugiau – čia puikus straipsnis apie pastato rekonstrukciją ir architektūrinius bei interjero sprendimus. 

 

Apie Kalėdų laukimą ir Advento kalendorių

Važiuodama iš Birštono namo, tiek FB tiek Instagrame grožėjausi Advento kalendoriais, kuriuos sukūrė mano bičiulės, ar socialiniuose tinkluose sekamos moterys. Ir pagalvojau, kad ir vėl šiais metais nieko TOKIO aš savo vaikams nesukūriau, o kasmetinį kalendorių su šokoladukais užsakiau paskutinę minutę iš Barbora.lt

Paklausiau TenKurNamai FB puslapyje ar yra daugiau tokių kaip aš. Atsakymai buvo įvairiausi, taip pat ir idėjų kalendoriams radau visokių. Pasirodo, jų yra ir interaktyvių, kaip pavyzdžiui šis Atlentino Advento kalendorius. Arba Lempampuk sukurtas Advento kalendorius su užduotėlėmis, pasakomis, eilėraščiais. Šiandien dar tik Gruodžio 4 diena, labai norint, galima spėti į šį dienų skaičiavimo, Kalėdų laukimo traukinuką. Nuotraukoje Anastazjos Advento vainikas, jo instrukciją galima rasti Lamų slėnyje. Manau, verta išsisaugoti kitiems metams :D

Advento kalendorius paruoštas ??

A post shared by Anastazja Ulanovska (@medvilniukas) on

Gyvenk kaip patinka ir Orūs namai Kalėdinė akcija

Nežinau kaip reikėtų pavadinti tai ką sugalvojau – akcija kažkaip nuvalkiotai skamba, bet tebūnie. Nuo pat pirmų Orūs namai projekto dienų seku jų veiklą, apie Mariją, kuri yra šio projekto siela, sumanytoja ir įgyvendintoja jau esu rašiusi. Ir vis mintimis grįždavau prie galvojimo, kaip aš ir TenKurNamai galėtume prisidėti prie Orūs namai projekto greitesnio įgyvendinimo. Ir sugalvojau – 3 eur nuo kiekvienos, Gruodžio mėnesį parduotos knygos atiteks Oriems namams, kaip mano ir visų perkančių parama. Apie viską artimiausiu laiku parašysiu plačiau. Jei ieškai dovanos Kalėdoms – Gyvenk kaip patinka knyga yra tai, kas tinka draugei, mamai, sesei, pusseserei, kiekvienai ir kiekvienam, mylinčiam namus ir norinčiam juose gyventi jaukiai.

Prieškalėdiniai susitikimai

Šią ir kitą savaitę, ketvirtadieniais galime pasiamtyti Vilniuje! Šį ketvirtadienį, Gruodžio 7 dieną kviečiu pasikalbėti Vilniaus miesto savivaldybės centrinėje bibliotekoje 18 val. kalbėsimės apie knygą, Kalėdas ir namus. Knygų atsivešiu, bus galima įsigyti ir gauti autografą :)

Gruodžio 14 dieną 17:30,  nuostabioje gėlių ir gražių dalykų namams vietoje – Žolynai gėlių parduotuvėje kartu su Žolynų merginomis kalbėsime apie Kalėdų dekorą, vainikus, puokštes ir dovanų pakavimą. Bus knygų, kurias galėsime vietoje supakuoti dovanai :)

Pasimatykime, labai lauksiu!

TenKurNamai Kalėdų dekoracijos žurnale Namas ir aš

Buvo labai smagu ir netikėta Lapkričio pabaigoje sulaukti žurnalo Namas ir aš komandos. Dėl jų ir dėl žurnalo Gruodžio mėnesio numerio papuošiau namus anksčiau nei planavau, o jau šiandien vartau žurnalą ir džiaugiuosi savo namų kalėdiniais papuošimais žurnalo puslapiuose. Žurnale pasakoju apie tai, kaip puošti namus kartu su vaikais.


Tiek štai įvykių prisikaupė, jaučiu, kad artimiausiu laiku jų bus dar daugiau, šįryt net sąrašą susidariau koks įvykis, darbas ar susitikimas kurią dieną laukia. Kai planuoji, spėji viską :) Linkiu spėti ne tik darbus ir privalomus dalykus nuveikti, bet ir sustoti akimirkai, apsidairyti ir gal pamatysite nematytą paukštį tiesiog savo kieme, taip kaip man pavyko vakar. Nuotrauka viršuje – paukštvanagis, kuris mus aplankė vakar (greičiausiai ne mus lankė, o atskrido patikrinti kiek paukščiukų renkasi prie jau pakabintos lesyklos. Visiems reikia valgyti).

 

 

 

 

Ten Kur Pirmadienis (31)

Ar bus pirmadienio įrašas? Gavau klausimą per knygos pristatymą ir supratau, kad pirmadienių praleisti negalima :) Tai gi griebiu tą pirmadienį už ragų ir dėlioju kas įvyko, vyksta ir vyks :)

Pristatymas

Pats svarbiausias įvykis praėjusią savaitę. Labai ačiū visiems, kas atėjo, aplankė, dovanojo man gėles, valgė tortą ir džiaugėsi kartu su manimi mano knyga. Daug nuotraukų ir detalesnį aprašymą pažadu ryt. Šiandien galiu pasakyti tik tiek, kad man prireikė viso savaitgalio atsigauti po tos džiaugsmo bangos, kuri užplūdo mane ketvirtadienio vakarą. Dabar tikrai žinau koks jausmas, kai išsipildo svajonė – jis žodžiais neapsakomas, bet labai geras. (už nuotraukas žemiau ačiū Simonai)

Knyga

Ji jau gyvena savo gyvenimą, o aš pradėjau atsiliepimų apie knygą kolekciją :) Apie knygą jau du kartu pasakojau radijo eteryje. Ir daviau vieną interviu. Viską sudėjau žemiau:

Reikalų eilėje – pristatymas Kaune ir prieššventiniai susitikimai. Taip pat reikia išsiaiškinti, kaip prieš šventes dirbs paštas. Nes susiduriu su jo įdomybėmis – į Prancūziją knyga keliavo tiek pat kiek į Jurbarką.

Visas knygas, užsakytas tenkurnamai.lt puslapyje išsiunčiu šeštadienį. Jei knygos reikia skubiau, arba perki daugiau knygų – labai rekomenduoju KNYGOS.lt, pati šiandien ten užsisakiau knygų vaikams, nes kainos labai puikios. Gyvenk kaip patinka patogiai įsitaisiusiu KNYGOS.lt parduotuvės lentynoje.

Kalėdos

Vakar kaip nykštukai vaikai, vyras ir net Ugnė dirbo ir ruošė Kalėdų papuošimus įrašams apie švenčių dekorą. Žinokite bus gražu, lengva pagaminti, o į namų puošimą šiais metais aktyviai įtrauksime vaikus ;)

Tiesą sakant, kai galva buvo pilna knygos leidimo, platinimo ir pristatymo reikalų, net garsiai buvau pasakiusi, kad visai nenoriu puošti namų šiais metais. Bet kai matau vaikų blizgančias akis, Marijos džiaugsmą, pamačius degančias lemputes, suprantu, kad mano (ne)norai jokios įtakos neturi ir šventes pasitiksime pasipuošę.

Ruošiu, kaip ir kasmet dovanų idėjų įrašus. Pažadu rekomenduoti tik LT kūrėjų ir gamintojų dalykus. Kurdama knygą supratau, kaip smagu, žiūrėti į savo namus ir sakyti, va čia lietuviška, o čia sukūrė lietuvė menininkė. TenKurNamai šūkis šioms Kalėdoms bus – rinkis dovaną lietuvišką! Jei kuriate namams skirtus daiktus, susisiekite su manimi kontaktų puslapyje esančios formos pagalba, sutarsime, kaip įtraukti Jūsų kūrinius į TenKurNamai rekomendacijas.

Ten Kur Pirmadienis (30) Knygos pristatymas jau šią savaitę!

Šie pirmadienių įrašai skirti mano mintims apie praėjusią savaitę. Kaip kokia apžvalga. O žvalgytis tikrai buvo kur! Daugybė knygų iškeliavo į savo naujuosius namus, o aš kaip mažas vaikas džiūgauju nuotraukas FB ar Instagrame pamačiusi savo knygos nuotraukas!

Vis rašau ir sakau, kad mėgstu Instagram’ą. Daugybė naujų draugysčių ten prasidėjo, kaip kalbėjome pirmą kartą susitikę su gide Sonata – atrodo, kad esame senos pažįstamos ir viena apie kitą žinome viską. Jau esu rašiusi, kad vieną knygos fotografių, o taip pat knygos heroję Liną taip pat atradau Instagram.

Aš pati labai mėgstu tą artimumo iliuziją, kurią sukuria Instagram, todėl įsigijusi daiktą ar knygą iš žmogaus ar kompanijos, kuriuos seku, visada juos pažymiu savo nuotraukoje. Ir koks smagumas, kai dabar tokių „pažymėjimų“ sulaukiu pati, su gražiausiais komentarais, pagyrimais ir žodžiais apie mano knygą.

Jausmas yra nenusakomas. Kaip kiekvienam kūrėjui – gauti atsaką apie savo kūrinį yra labai svarbu. Aš taip džiaugiuosi, kai mano knygą įsigijusios aprašo ją tokią, kokią aš ir norėjau sukurti – naudingą, lengvai skaitomą. Labai patiko Dianos komentaras (nuotrauka žemiau), kur ji rašo, kad: „Bus galima vis atsiversti įkvėpimui ir |Ten kur namai. Gyvenk kaip patinka| – nesvarbu, ar nuo vidurio, ar nuo galo, ar nuo pradžios – ji tokia patogi, kaip užrašinė.“

Žemiau – tik kelios nuotraukos, kuriose mano knyga. Ačiū kiekvienai, kuri dalinasi ir žymi #tknknyga

Kviečiu!

Ketvirtadienį, lapkričio 9 dieną į knygos Gyvenk kaip patinka pristatymą Vilniuje, miesto laboratorijoje. Pabendrausime, turėsite galimybę pavartyti knygą ir  įsigyti knygą su mano autografu. Daugiau informacijos apie renginį Facebook.

Pagaliau gavau Sigitos knygą “Gyvenk kaip patinka”!??? @sigitapetrunina , aš ją tik perverčiau ir ji jau nuostabi ir be galo jauki!☺️Skaitymą atidėsiu tam laikui, kai jo bus pakankamai, kad tai daryti lėtai ir kokybiškai. Net neabejoju, kad įspūdis bus toks pats geras?Šaunuolė! Aš būdama interjero dizainerė, vadovaujuosi tokiu pačiu sakiniu, kaip pavadinime. Galbūt tai keista, bet manęs niekas neįtikins, jog interjero dizaineris turi perauklėti klientus ir projektuoti interjerą nekreipdamas dėmesio į kliento norus, požiūrį ir gyvenimo būdą, vadovaudamasis tik naujausiomis tendencijomis. Ne, tai ne man? #tenkurnamai #einterjeras #interjeroknyga #knyga #interiorbook #interiordesginer #shelfie #officegoals #officeinterior #interjerodizainere #ofisas #interiordetails #interiorblogger #interjeroblogere #blogere #slowliving #hyggetime #homestyling #seekthesimplicity #simpleandstill

A post shared by ?Evelina Aleliūnienė??‍? (@evelina_einterjeras) on

Gyvenk kaip patinka! Sako @sigitapetrunina. Ir aš jai pritariu ♡ Knyga jauki ir įkvepianti. Radau daug įdomių minčių. Kai kurios tokios artimos – taip, juk svarbiausia kad namai būtų savi, mieli pačiam! Taip, namuose reikia įgyvendinti kad ir keisčiausias bet individualias idėjas. Kad galėtum juose jaustis tiesiog gerai. Prisipažinsiu, kad pirmąsias dalis perskaičiau gana greitai. O paskutines, kur Sigita pasakoja apie namus, kuriuose svečiavosi, pasilikau lėtam vartojimui mažais kąsneliais (galėtų daugiau tų istorijų būti, ne tik knygoje ;)). Visas fainumas tame, kad jaukiems namams kurti juk nereikia nieko fancy, o reikia nuoširdumo ir individualaus prisilietimo. Taigi, Sigita, linkiu sėkmės ir toliau skleidžiant šias mielas Ten kur namai idėjas ♡ #tenkurnamai #tknknyga #knyga #naujaknyga #namai #namujaukumas #jauku #jaukumas #vakaroskaitiniai #lietuva #vilnius

A post shared by birute bite (@birutebite) on

Vakar labai palankiai susiklosčius aplinkybėms gavau Ten kur namai knygą Gyvenk kaip patinka tiesiai iš @sigitapetrunina rankų. Grįžus namo pasidariau arbatos ir vienu prisėdimu ją perskaičiau ? Ką tai reiškia? Kad buvo labai įdomu, lengvai skaitėsi, puikus nuotraukų ir teksto santykis, aiški knygos struktūra, naudingi patarimai, įdomios knygos herojų namų įrengimo istorijos. Ar gali būti kas nors jaukiau nei arbata ir knyga lietingą rudens savaitgalį? #book #newbook #tkn #tknknyga #tenkurnamai #interiorbook #home #homesweethome #cosy #autumn #rainy #rainyday #weekend #autumnweekend #succulents #bookstagram #tea #readingtime #fromabove #still #stilllife #document #lithuania #lietuviuautoriai #naujaknyga #interjeras

A post shared by Gintare (@s_gintare) on

Knygą įsigyti galima čia