Apie

Sigita Petrunina tinklaraštininkė, interjero dekoratorė ir namų mylėtoja. Tinklaraščio apie namus ir laimingą gyvenimą juose Ten Kur Namai sumanytoja ir autorė. 2017 metais parašiusi ir išleidusi knygą apie jaukų gyvenimą namuose Gyvenk kaip patinka.

„Smagu matyti, kad viskas ateina iš tavęs pačios.“, pasakė man po ilgo nesimatymo sutikta draugė. Kalbėjome apie darbus, atradimus, naujas žinias. Aš pasakojau apie interjerus, namų dekoravimą ir kaip man tai patinka. Kaip jaučiuosi savo rogėse. Pagaliau.

„Ar jūs esate interjero dizainerė?“, paklausė manęs simpatiškas vyriškis, kai prisistačiau ir papasakojau apie savo tinklaraštį. Ne, aš nesu interjero dizainerė. Aš labai mėgstu gražius daiktus ir jaukius namus. Aš esu namų mylėtoja. Namai ir namų interjeras yra mano aistra, tai ir buvo viena priežasčių, kodėl atsirado Ten Kur Namai.

Kuriant namus, smulkmenos dažnai pamirštamos. Svarbu – geri langai, lygios sienos, nevarvantis stogas. Ko daugiau žmogui reikia? Tiesa. Bet tam, kad būstas taptų namais, kuriuose gera būti – svarbu prisiminti smulkmenas.

TenKurNamai pasakoja apie smulkmenas, kurios yra svarbios namų jaukumui. Kaip kabinti paveikslus ant sienų, kaip išsirinkti lengvai prižiūrimas kambarines gėles, kaip pasigaminti apvalią staltiesę ir dar daugiau.

Pasakoju apie gudrybes, kurias atradau kurdama savo namus. Dalinuosi idėjomis, kaip dekoruoti sienas ir įsileisti į namus metų laikus. Kviečiu susipažinti su įdomiais žmonėmis. Tokie yra TenKurNamai – jaukūs ir laimingi. Tokie, kuriuose gyvena laimingi žmonės.

 


Inga Pikiotaitė yra žmogus, kuris slepiasi už tinklaraščio Mėnulio Mūza pavadinimo. Esu iš tų žmonių, kurie dar vaikystėje žinojo kuo bus užaugę arba tiksliau gal būtų sakyti, kad žinojau kokia bus mano aplinka. Žalia ir gyva.

Kaip kartą jau sakiau augalai yra mano ir stiprybė ir silpnybė viename.  Be jų negaliu, palangės lūžta, o gėlių nemažėja ir dar nuosekliai didėja ne tik jų kiekis, bet ir apimtis.

Patirties su augalais įgavau ne tik studijų metu, bet ir vėliau vykdytoje veikloje su gėlėmis. Tiesa ankščiau daugiau laiko skyriau skintoms gėlėms, švenčių dekoravimui, bet laikas parodė, kad skintų gėlių laikinumas užleido vietą stabilumui ir ilgaamžiškumui. Kelionėje po augalų karalystę šiuo metu jaučiu aistringą meilę kambariniams augalams, o ypač savo mūzoms Tilandsijoms, su kuriomis labai tikiuosi Jus dar supažindinti.

Viliuosi, kad mano įrašai bus ne tik Jums naudingas, bet taps ir gražios draugystės ir įdomių pokalbių įvairiomis temomis pradžia.

Ingą galima rasti Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose

donata1Donata Raugala – mama, kelionių mėgėja, būsima interjero dekoratorė ir tinklaraščio bendraautorė. „Sutapimas ar lemtis, bet TenKurNamai tinklaraštis gimtadienį švenčia tą pačią rugpjūčio dieną, kaip ir aš. Todėl jaučiu, kad man stipriai pakeliui. Žaviuosi žmonėmis, susitikimais ir nutikimais, po kurių ateina pojūtis, kad apie tai turiu parašyti. Todėl mažos erdvės, kuriantys žmonės,  „pasidaryk pats“ idėjos, kelionės, interjero stiliai – temos, kuriomis noriu dalintis su Tavimi.“

indre1

Indrė Mažeikienė – šeimos ir vestuvių fotografė, kuri mėgsta pasakoti istorijas vaizdais ir tekstais. “Fotoaparatas man yra įrankis sukurti vertę ir atiduoti ją į konkrečius žmonių gyvenimus. Nevadinu savęs menininke, nes pastarieji ieško būdų, kaip savo vidinį pasaulį parodyti kitiems. Aš greičiau esu „fotografė antropologė“, kurią veda misija sutikti unikalius kitų žmonių pasaulius ir juos surašyti vaizdais. Prašau savo klientų, jog jie įsivaizduotų, kad nuotraukos atitinka žodžius ar sakinius iš jų biografijos įvykio. Kiek tikrą ją jie nori matyti? Ką sau apie save norėtų pasakyti ir išaugoti. Ši profesinės veiklos filosofija atvedė mane prie misijos skelbti meilę savo namams, kokie jie bebūtų, kad žmonės norėtų fotografuotis savo aplinkoje ir suprastų konteksto vertę. Namai savo mastu vienas didžiausių gyvenimo rūbų, kuriais vilkime. Todėl jie liudija žmonių sprendimus, skonį, poreikius, galimybes ir evoliuciją. Apie fotografavimąsi namuose, apie unikalias, paprastas ar ne, žmonių namų istorijas, tradicijas, įkvepiančius pavyzdžius bus mano tekstai TenKurNamai tinklaraštyje.

 

Apie TenKurNamai rašo:

Ikea Family Live Gruodis 2014

 

Laukiame Tavo laiškų

 

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.