Apie

sigita-petrunina

Sigita Petrunina tinklaraštininkė, interjero dekoratorė ir namų mylėtoja. Tinklaraščio apie namus ir laimingą gyvenimą juose Ten Kur Namai sumanytoja ir autorė.

„Smagu matyti, kad viskas ateina iš tavęs pačios.“, pasakė man po ilgo nesimatymo sutikta draugė. Kalbėjome apie darbus, atradimus, naujas žinias. Aš pasakojau apie interjerus, namų dekoravimą ir kaip man tai patinka. Kaip jaučiuosi savo rogėse. Pagaliau.

„Ar jūs esate interjero dizainerė?“, paklausė manęs simpatiškas vyriškis, kai prisistačiau ir papasakojau apie savo tinklaraštį. Ne, aš nesu interjero dizainerė. Aš labai mėgstu gražius daiktus ir jaukius namus. Aš esu namų mylėtoja. Namai ir namų interjeras yra mano aistra, tai ir buvo viena priežasčių, kodėl atsirado Ten Kur Namai.

Kuriant namus, smulkmenos dažnai pamirštamos. Svarbu – geri langai, lygios sienos, nevarvantis stogas. Ko daugiau žmogui reikia? Tiesa. Bet tam, kad būstas taptų namais, kuriuose gera būti – svarbu prisiminti smulkmenas.

TenKurNamai pasakoja apie smulkmenas, kurios yra svarbios namų jaukumui. Kaip kabinti paveikslus ant sienų, kaip išsirinkti lengvai prižiūrimas kambarines gėles, kaip pasigaminti apvalią staltiesę ir dar daugiau.

Pasakoju apie gudrybes, kurias atradau kurdama savo namus. Dalinuosi idėjomis, kaip dekoruoti sienas ir įsileisti į namus metų laikus. Kviečiu susipažinti su įdomiais žmonėmis. Tokie yra TenKurNamai – jaukūs ir laimingi. Tokie, kuriuose gyvena laimingi žmonės.

Daugiau apie Sigita Petruniną jos interviu 15min.lt

Sigita Petrunina Žinių radijo laidoje Versli mama

 


donata1

Donata Raugala – mama, kelionių mėgėja, būsima interjero dekoratorė ir tinklaraščio bendraautorė. „Sutapimas ar lemtis, bet TenKurNamai tinklaraštis gimtadienį švenčia tą pačią rugpjūčio dieną, kaip ir aš. Todėl jaučiu, kad man stipriai pakeliui. Žaviuosi žmonėmis, susitikimais ir nutikimais, po kurių ateina pojūtis, kad apie tai turiu parašyti. Todėl mažos erdvės, kuriantys žmonės,  „pasidaryk pats“ idėjos, kelionės, interjero stiliai – temos, kuriomis noriu dalintis su Tavimi.“

 

 

 

indre1

Indrė Mažeikienė – šeimos ir vestuvių fotografė, kuri mėgsta pasakoti istorijas vaizdais ir tekstais. “Fotoaparatas man yra įrankis sukurti vertę ir atiduoti ją į konkrečius žmonių gyvenimus. Nevadinu savęs menininke, nes pastarieji ieško būdų, kaip savo vidinį pasaulį parodyti kitiems. Aš greičiau esu „fotografė antropologė“, kurią veda misija sutikti unikalius kitų žmonių pasaulius ir juos surašyti vaizdais. Prašau savo klientų, jog jie įsivaizduotų, kad nuotraukos atitinka žodžius ar sakinius iš jų biografijos įvykio. Kiek tikrą ją jie nori matyti? Ką sau apie save norėtų pasakyti ir išaugoti. Ši profesinės veiklos filosofija atvedė mane prie misijos skelbti meilę savo namams, kokie jie bebūtų, kad žmonės norėtų fotografuotis savo aplinkoje ir suprastų konteksto vertę. Namai savo mastu vienas didžiausių gyvenimo rūbų, kuriais vilkime. Todėl jie liudija žmonių sprendimus, skonį, poreikius, galimybes ir evoliuciją. Apie fotografavimąsi namuose, apie unikalias, paprastas ar ne, žmonių namų istorijas, tradicijas, įkvepiančius pavyzdžius bus mano tekstai TenKurNamai tinklaraštyje.

 

Apie TenKurNamai rašo:

Ikea Family Live Gruodis 2014

 

Laukiame Tavo laiškų

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *