Ten Kur Pirmadienis (39)

Praėjusi savaitė ne tai, kad praėjo, ji pralėkė žaibiškai. Va taip būna, kai kasdien kažką veiki, eini, darai. Tada nebelieka laiko jokiems nereikalingiems dalykams, nes jei/kai sustoji, tai tik tam, kad pasidžiaugti :)

Antradienį turėjome smagią fotosesiją su Agne Katmandu. Po to, kai Knygų mugėje prie manęs priėję žmonės vis ištardavo, kad aš realybėje visai kitokia, pagalvojau, gal laikas pakeisti visas interneto nuotraukas pakeisti ir sudėti tokias, kuriose aš tokia, kokia esu dabar. Per tinklaraščio gyvavimo laiką aš buvau įvariausiais plaukų ilgiais, o ir spalva keitėsi ne kartą. Ir jei praėjusiais metais buvau pusiau blondinė (taip ir knygoje atrodau), tai dabar esu tamsiaplaukė :) daugiau nuotraukų bus greit.

Praėjusią savaitę grįžau sportuoti. Gal grįžau nėra labai tinkamas žodis, nes pradėjau sportuoti visai pas man naują trenerę – Mają. Kiek sporto rūšių esu išbandžiusi, vis grįžtu prie kalanetikos. Man labai patinka ramūs pratimai, kai ne tik pajunti visus raumenis, kuruos žinojai (arba nežinojai), kad turi, bet ir pabūni su savo mintimis. Taip sutapo, kad šeštadienį dar apsilankiau jaukioje Down Town joga studijoje, kur kartu su SUN 365 sultimis prisiminiau jogos pratimus. Jei planuojate pradėti sportuoti, nesvarbu, ar dėl to, kad pavasaris, ar dėl to, kad seniai norite – imkit ir pradėkit, tikrai verta.

Svarbiausia praėjusią savaitę, žinoma, buvo mūsų vyriausios dukros gimtadienis. Vienulioka metų kažkaip praėjo ypatingai greitai. Daug mūsų vaikų gimtadienių vyko namuose, žinoma, bandėme ir žaidimų kambarius, vėliau boulingą. Bet man naminės šventės patinka labiausiai, tol kol jos patinka vaikams. Šiais metais vietoj šventės namuose šventėme gimtadienį Sing Karaoke namuose Vilniuje. Aš nesitikėjau, kad Karaoke dainuoti gali būti taip smagu. Dar smagiau buvo pamatyti iš šono vaikus, kurie atsipalaidavę dainuoja, šoka, žino įvairiausių dainų žodžius ir smagiai leidžia laiką. Jei ieškote įdomios vietos savo šventei, tai labai rekomenduoju!

Va tokie mano sportiški ir dainingi praėjusios savaitės įspūdžiai. Per šią jau riedėsime kaip margučiai, ir susitiksime Velykų rytą :) Arba galime džiaugtis saule ir pietų miegu kaip šitie du daro kasdien :)

 

Parašykite komentarą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.