Ten Kur Pirmadienis (22) Ir viskas įsibėgėja!

Negaliu patikėti, kad nuo tada, kai garsiai parašiau apie būsimą knygą praėjo tik savaitė. Kaip taip greitai? Įvykių, sveikinimų, džiaugsmo, palaikymo ir darbų lavina užgriuvo taip, tarsi būtų laukusi, kada aš garsiai ir drąsiai apie kuriamą knygą pranešiu. Taigi nuo šiol, iki pat knygos pasirodymo Ten Kur Pirmadienis bus skirtas ataskaitoms, pasakojimams ir planams, susijusiems su knygos kūrimo procesu pasakoti. Keliaujam kartu!

Pirmiausia, kartu su fotografe Lina susitikome ir pasivaikščiojome po Karoliniškes. Turime bendraamžius vaikus, todėl kol jie (ne)miegojo vežimėliuose kalbėjome apie knygą, leidybą, idėjas ir planus. Jau šeštadienį kartu su Lina fotografome pirmuosius namus, kurių nuotraukos ir istorija bus knygoje. Ir nuotrauka yra iš šios fotosesijos, autorė Viktorija Kovriga dievinu.lt

Ketvirtadienį knygos planus aptarinėjome ir tobulinome kartu su Ugne. Kalbėjome apie namų remontą, senus, naujus daiktus ir sugalvojome kas dar be tekstų ir nuotraukų knygoje bus.


Nuo pačios pirmos minties apie knygą aš tvirtai žinojau, kad knygos leidimas bus savarankiškas. Man labai pasisekė, kad sutikau žmonių, kurie šį kelią jau nuėjo, todėl kiekvienas patarimas ir pagalba buvo ir yra aukso vertės. Tačiau, kad ir kiek patarimų jau gavau, viską vis tiek reikės sužinoti ir patirti savo kailiu. Šiandien kalbėsiuosi su dizaainere, kuri, kaip tikiuosi, imsis knygos maketavimo.

Dar yra reklama. Tiksliau žinios apie knygą skleidimas, jos reklamavimas. Be abejo, aš noriu, kad knyga pasiektų kuo daugiau žmonių, nes ruošiu ją naudingą, tokią, kokios Lietuvoje dar nėra. Bet, kaip mano pažįstami gali patvirtinti, apie marketingą ir reklamą aš žinau tik tiek, kiek žinau = mažai. Ir kiekvienas tekstas, kurį rašau ir rašysiu apie knygą yra tikras ir toks, kaip aš jaučiu,  be išvedžiojimų ir paslėptų triukų.

Ir be jokių įkalbinėjimų ir vilionių noriu paklausti Tavęs – ar nori prisidėti prie TenKurNamai knygos? Ieškau žmonių, smulkių verslininkų kuriančių daiktus ir dalykus namams, kurie norėtų būti knygos dalimi – būti paminėti kaip tie, kuriuos rekomenduoja TenKurNamai ir aš. Visas detales galime aptarti el.paštu, todėl labai laukiu laiškų adresu sigita (eta) tenkurnamai (taškas)lt 

Šią savaitę laukia dar daugiau fotografavimo, o birželio 2 turiu atiduoti teksto juodraštį paskutiniams pataisymams ir jis virs švarraščiu!!! Gražių paskutinių pavasario dienų!

 

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *