Ten Kur Pirmadienis (7)

Sveikinu sulaukus Naujų metų! O pirmąjį metų pirmadienį ir vėl susitinkame čia.

Visą paskutinį 2016 – ųjų vakarą mintyse (ir garsiai) dainavau dainą „Su kuo sutiksi tu naujus metus, su kuo į žvaigždes palydėsi senus“. Taigi sutikome namuose, tik mūsų šeima. Pernai pradėję savaitgalio tradiciją pasikalbėti kas gero nutiko per savaitę, paskutinį metų vakarą transformavome į pasikalbėjimą apie tai, kas gero nutiko per metus. be konkurencijos nugalėjo Marijos gimimas. Ta mažiukė, auganti mergaičiukė, į mūsų namus atnešė tiek visko gero, kad sunku žodžiais apsakyti. Be abejo,  ji užmigo pirmoji :))

Tiesą sakant, Naujųjų pasitikimas niekada nebuvo mano mėgstama šventė. Taip niekada jos ir nesupratau. Todėl labai džiaugiausi, kad visa šeima nuėjome miegoti tik truputį vėliau nei visada, o ryte atsikėlėm smagūs ir išsimiegoję pasidžiaugėme atėjusiais Naujaisiais metais.


Metų pradžia tikrai dažnam sukelia minčių apie tai, ką norisi, reikia padaryti per ateinančius kalendorinius metus. Kiek sąrašų sudaroma! Kiek pasižadėjimų ir geresnės kasdienybės vilčių! Be abejo, neturiu jokio recepto kaip laikytis tų, sausio 1 – ąją duotų pažadų. Vieną ką supratu – dabar pats metas iš švenčių grįžti į kasdienybę. Pastaruoju metu daug galvoju apie buvimą čia ir dabar. Kiek svarbūs tie praėjusių metų apibendrinimai?  O pažadai, kuriuos duodame? Jei gyvename tik vakar arba ryt ir pamirštame pasidžiaugti šiandien.

Ir net jei be pažadų neišsiversiu, noriu, kad jis šiemet būtų vienas – daugiau būti čia. Be nuklydimų į kitų gyvenimus, be gailesčio dėl to, ko vakar nepadarei. Koks Tavo noras šiems metams?

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *